Kass - Ronja s. 17/06/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 12/02/2017 - 17:21
Pesaleidja pilt 17/01/2017 - 14:47
Pesaleidja pilt 12/02/2017 - 17:23
Pesaleidja pilt 17/01/2017 - 14:47
Nimi: 
Ronja
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ronja on u 10-kuune röövlitütrest hiiglama toredate leoparditähnidega kassitüdruk.
Leituna Lõuna-Eestis mahajäetud kuurist ei olnud Ronjal shansid mugavaks eluks kuigi head. Pärast nurjunud katset leida sobilik hoiukodu Lõuna-Eestis, seadis Ronja uhked sammud Tallinna poole, kust ta leidis maailma parima hoiukodu, kus teda oli ees ootamas mitmed ärahellitatud neljajalgsed pärismaalased. Kui ees olevad karvakerad olid harjunud päev läbi magama, siis tõi Ronja majja tagasi mängu ja tralli. Kuid lisaks neljajalgsetele oli uuel maal ka paar kahejalgseid olevusi, kes väga temaga kontakti otsisid. Ronja, harjunud metsiku eluga, ei tahtnud mitte lasta neil totakatel end väntsutada lasta, selle peale said nad käpaga ja paari kurja sõna osaliseks ka.

Möödusid kuud ja kahejalgsed ei tundunudki Ronjale enam nii õudsad (eriti söögikordade ajal). Nüüd veedab Ronja mõnusasti nurru lüües mõne inimlooma süles, kuniks muidugi talle meenub, et sellise uhke leopardimustrikasukaga olend ei peaks mitte seda sobilikuks pidama. Selle peale hüppab Ronja ruttu sülest maha ja poeb esimesse pakku peitu, kust ta paari minuti möödudes jälle välja pugema hakkab, et rohkem neid häid paisid saada.

Lemmiktegevuseks on sellisel noorel kassil ikka mängimine, mängimine ja veel kord mängimine. Hoiukodu püsiasukas ei arva suurt sellest mängust ega ka sellest, et Ronja teda pidevalt mängima õhutab. Kuid Ronjat see ei trotsi, kui teine kaslane ei taha hetkel mängida, siis hoiukodu suure labradori pikk saba käib kah.

Ronja olemust on väga raske pildi peale saada, sest ta liigub pidevalt. Seda, kuidas ta teistele külje alla poeb, inimestega juttu räägib ja koeraga õrnutseb, on kõige parem näha laivis. Seepärast kutsub Ronja teid külla Mustamäele hoiukodusse, kus temaga paremini tutvuda saab.

09.05.2017
Ronja läks koju :)
Suur tänu Ronjale kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.