Kass - Riki s. 24/07/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 09/08/2016 - 21:15
Pesaleidja pilt 01/06/2016 - 21:51
Pesaleidja pilt 24/11/2015 - 17:24
Nimi: 
Riki
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

RIKI OTSIB ARMASTAVAT KODU!

Riki on veel üsna nooruke kassilaps, alles hiljuti täitus Rikil 1.eluaasta. Riki on üks neist kassipoegadest, kellel siin elus palju vedanud ei ole. Sündinud on ta tänavakassi pojana ja seetõttu polegi tal veel kunagi olnud seda päris oma armastavat kodu. Selle asemel on ta tunda saanud hüljatust, külma ja nälga. Tema ema õppetunnid talle ja vennakesele keerlesid peamiselt selle ümber, kuidas ennast inimese eest kaitsta ja endale süüa hankida.

Õnneks päästis meie suurim hoiukodu Tõrvas väikse Riki, tema venna Tiki ja ema Sindy tänavalt. Vaikselt-vaikselt hakkavad kõik kolm inimesega harjuma. Vaikselt õpivad nad tundma, et kõik inimesed siin maailmas ei tahagi neile halba, vaid pakuvad hoopis maitsvaid toidupalukesi ning armastust.

Vaikselt aga järjekindlalt tunneb Riki üha rohkem huvi selle vastu, millega inimesed toimetavad ja mida nad teevad. Enam ei ole tema kõrvad inimest märgates võimalikult pealigi tõmmatud, vaid on uudishimulikult kikkis. Vaikselt on Rikist saamas kassike, kes usaldab inimesi.

Nüüd käib Riki juba konservi ja maiustuse peale üsna inimese ligi uudistama ja nuusutama ning maitsvat palukest võtma. Kui rahulikult läheneda, siis saab ka arglikud paid Rikile teha.

Tema teekond julgema kassini oleks palju kiirem ja edukam, kui ta leiaks endale armastava päriskodu, et leida need inimesed, keda jäägitult ja elu lõpuni usaldama õppida. Võib-olla oled just sina see, kes oleks valmis pakkuma Rikile armastavat kodu, maitsvat pasteeti, rahulikku ümbruskonda ja kannatlikku meelt.

18.01.17
Riki läks koju :)
Täname väga koduandjat!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.