Kass - Riki s. 12/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 12/12/2017 - 21:09
Pesaleidja pilt 12/12/2017 - 21:10
Pesaleidja pilt 12/12/2017 - 21:11
Nimi: 
Riki
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Riki on vahva iseloomuga uudishimulik kassipoiss, kes armastab inimeste lähedust. Talle väga meeldib sülle ja kõhu peale ronida ning seal mõnusalt nurrudes magama jääda. Kui sel ajal teda kõrva tagant ka veel sügada, kasvab ta armastus su vastu üha suuremaks. Riki teeb eriliseks see, et ta ei aja peaaegu üldse karva (vahel harva laseb vaid mõne karvatupsu vabaks), seega lõppevad kõik hellusehetked ise karvaloomaks muutumata ning ka kodu jääb puhtaks. 
Riki on alles kahe aastane ning noorele kassile kohaselt meeldib talle väga mängida, seda nii mänguhiirte, lasertäpi kui ka ekraanil jooksvate loomadega.
Kassipoiss oskab kenasti kasutada kraapimispuud, mööbel on vaid turnimis- ja tasakaaluharjutuste tegemiseks.

Kuigi Rikile meeldivad väga inimesed, ei meeldi talle aga teised kassid, seega sobiks ta koju, kus ta saaks olla ainus lemmik.

Kui Sa soovid Riki jõuluks koju viia, siis täida meie kiisuvõtja ankeet: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame Sinuga peagi ühendust!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users