Kass - Reti s. 28/03/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 16/05/2017 - 14:46
Pesaleidja pilt 16/05/2017 - 14:46
Nimi: 
Reti
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SAADAVAL ON NURRUMOOTOR RETI!

Kahjuks ei leia iga kass oma kodu ei esimese ega teise korraga.
Reti sattus Pesaleidja hoolde 2017.a. kevadel.Ta ilmus lihtsalt ühel päeval Paide pitsakioski juurde. Kuna toidulõhnad ja head müüjad hakkasid Retile meeldima, jäi ta kioski juurde elama. Ööd magas kõrvalasuvas kuuris, päeval tiirutas ümber kioski, tühja kõhu nimel ei pidanud ta paljuks lausa müügiluugi kaudu siseneda – kõht oli ju nii tühi...
Töötajad otsisid Retile abi ja nii ta Pesaleidja hoolde sattus. Hoiukodus käitus Reti nagu toakassile kohane, teadis milleks liivakast on ja kust süüa saab. Kindlasti oli ta olnud toakass, ju aga jäi ta lihtsalt üleliigseks, keegi teda vaatamata kuulutamisele ei otsinud.

Retil on väga ilus kasukas, karv on pehme ja pikem, saba uhke ja kohev nagu tolmuhari. Ta on põnevalt musta–hallitriibuline, seljal nagu leopardi träpsud ja näo juures natuke beezi.
Ta on julge, sõbralik, laseb küüsi lõigata, võtab kenasti ussirohtu ja magab loomulikult inimese kaisus. Ta on iseloomuga kass, ei sobi teiste loomadega, aga inimesega on suur sõber.
Isegi loomaarsti kiisu ei pelga, ülevaatus sai korralikult tehtud ja kiisu steriliseeritud. Koju läheb kiibistatult ja oma isikliku passiga.

Kevadel leidis Reti tänu enda atraktiivsele välimusele kiiresti kodu, tekkis aga üks probleem – Reti ei saa läbi teiste kassidega. Perele Reti meeldis ja nad püüdsid igati kasse lepitada, kahjuks tulutult. Nii teataski kodu Pesaleidjale, et peavad Retist loobuma. Praegu on Reti taas ajutises hoiukodus ja ootab pikisilmi uut võimalust. Kodu, mis oleks ainult temale ja inimestele, ilma teiste loomadeta.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 9 guests.

Online users