Kass - Remus s. 11/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/10/2017 - 19:13
Pesaleidja pilt 01/10/2017 - 19:13
Pesaleidja pilt 01/10/2017 - 19:13
Pesaleidja pilt 01/10/2017 - 19:13
Nimi: 
Remus
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SÜLELAPS REMUS

Remus on pehme karvaga armas kassipoiss, kes südamest ihkab, et leiaks endale omaniku, kelle süles edaspidi ilusaid värvilisi unenägusid näha. S
ülle pugemine on Remuse üks meelistegevusi. Oma heameelt ei hoia ta sugugi tagasi, vaid näitab nurrumisega, kui mõnus tal süles olla on. Noorele kiisupoisile omaselt on ta ka väga mänguhimuline ning ei jäta võimalust kasutamata, kui saab mõnd lelu või suvalist nöörijuppi taga ajada.
Remus ei taha üldse palju, ainult seda, et ta kellelegi silma hakkaks ning tal oleks võimalus kellegi südant sulatada ja ühtlasi anda oma inimesele kõike seda armastust, mis tal anda on.

Et kojuminek lustlikum oleks, saab Remus koju kaasa Royal Canini kingipaki, on kiibistatud ja isikliku passi omanik. Ning otse loomulikult on ta saanud eakohased parasiiditõrjed.

Soovid, et see sülekiisu saaks Sind rõõmustama tulla ja hoiukodu Sind külla kutsuks? Piisab, kui täidad meie kiisuvõtja ankeedi http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik

Ja kui Sul on küsimusi, võid julgelt kirjutada Remuse esindajale Pesaleidja kassitoas aadressil: kylli@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users