Kass - Remo s. 20/02/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Vahva punapea Remo tahab koju!
Pesaleidja pilt 17/03/2015 - 09:28
Pesaleidja pilt 17/03/2015 - 09:28
Pesaleidja pilt 17/03/2015 - 09:28
Nimi: 
Remo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Vahva punapea Remo tahab koju!
Kui avada kassitoa direktoritoa uks ja astuda sisse, võib märgata enda kukla tagant mööda lendamas.. päikest. Või on see tulekera? Kõigepealt riiuli pealt, üle jooksuratta pealmise osa ja sajandikuga ta uksest väljas ongi. Päike.
Ümber pöörates ja koridori vaadates selgub muidugi, et tegelikkuses ei ole tegu päiksega, vaid hoopis vähemalt sama särava punase kassipoisiga. Remo lootis naiivselt, et temasugusele vingele kutile tuldi järgi ja soovis uuele omanikule otse sülle joosta. Saades aru, et tulijaks oli vaid vabatahtlik, astub Remo väärikalt tuppa tagasi ja hakkab ennast vabatahtliku vastu hõõruma. Poiss kasutab ära võimalust, kui vabatahtlik istub või kükitab ning ronib kohe sülle. Ennastunustavalt nurrudes võtab poiss vastu kõik paid, mis pakutakse ning ampsab hea meelega selle kõrvale maiust. Elu oleks täiuslik, kui seda saaks kõike teha oma kodus.. Kus inimesega hüvasti jättes ei peaks peas keerlema mure, millal teda jälle näeb.

Remo on täiuslik kombinatsioon kassist ja koerast.. sest saabudes on ta vähemalt sama õnnelik kui koer. Lisaks meeldib Remole väga inimeste lähedus ja ta järgneks hea meelega kõikjale. Samas ei unusta ta ka kass olla ning oskab vajadusel kuuldele lasta haleda "Mjäu".

Päikesepoiss Remo on kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud ning ootab, et saaks algavale kevadele vastu minna päris oma kodus.

Remo elab hetkel Tallinnas kassitoas ning on valmis kolima koju.

18.04.15
Remo kolis uude koju ja koos oma sõbra Mõugiga :)
Suured tänud neile kodu andnud pererahvale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.