Kass - Regina s. 28/11/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/01/2018 - 14:28
Pesaleidja pilt 02/01/2018 - 14:28
Pesaleidja pilt 02/01/2018 - 14:28
Pesaleidja pilt 02/01/2018 - 14:28
Nimi: 
Regina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Pärnu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SÜDAMLIK REGINA OTSIB PÄRIS OMA KODU

Kassipreili leidis oma tee hoiukoju otse Loksa tänavatelt. Tema polnud seal ainuke hulkuv kass, kuid Pesaleidjaga ühendust võtnud kohalik vanaproua arvas, et Regina on tiine ning talle otsiti kiirelt hoiukodu. Hiljem siiski selgus, et kassipoegi ei ole tulemas, vaid kiisut vaevasid kõhul olevad haavad. Hoiukodus raviti ta terveks ning nüüd on ta valmis päris oma koju minema.

Reginal on väga malbe ja sõbralik iseloom. Laseb ennast tohterdada, kui vaja ja ka maniküür saab ilma vaidlusteta tehtud. Võtab iga pai selgehäälselt tänades vastu, kuid päris sülle veel ei roni. Liivakasti oskab kasutada.
Regina on ka tõeline valvur - uksele koputavad ja akna taga luusivad külalised ajavad teda urisema, kuid asi sellega piirdub. Väikseid lapsi pelgab, aga ei ole nende vastu agressiivne. Otsib väga teiste kasside seltsi, seega uues kodus võiks olla veel mõni temasugune.

Loovutamise hetkeks on Regina vaktsineeritud, steriliseetitud, kiibistatud ja saanud parasiidivastase tõrje.

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Reginaga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Kui see siidpehme kasukaga terane kassineiu võiks tulla just Sinu koju, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu kutsub Sind külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Regina agent Pesaleidjas, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 10 guests.