Kass - Raasuke s. 30/06/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Minikassitüdruk!
Maaaaaailmaparim pisike sülekass.
Kassilaps jumaldab inimesi! Ja paisid! Ja sülesolemist ja kaisusmagamist ja mängimist ja teisi kasse ja … ja ... vist kõike ja kõiki!!
Minikassitüdruk!
Nimi: 
Raasuke
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

2013.aasta lõpupoole otsustas noor kassipreili Raasuke, et „Nüüd aitab!“, puges paarile külas käinud paitegijale südamesse ja sülle ning aasta viimasel päeval kolis Virumaa varjupaigast Harjumaale Pesaleidja hoiukodusse. Ikkagi pealinnale lähemal - uhkem tunne ju – ja äkki ka selle päriskodu leidmine lihtsam …

Raasukese sünnipäevaks pakuvad Virumaa Varjupaiga töötajad 30.06.2013, aga teda vaadates on seda äärmiselt raske uskuda, sest Raasuke on imepisike kassitüdruk. Minikassitüdruk! Koos Raasuga ühte toredat arstitädi külastades sai hoiuperemees teada, et arvatavasti olid Raasukese esimesed elukuud väga rasked ning kuna toitu ei olnud piisavalt, „jäi kasv kinni“ … Ja nüüd ongi nii - Raasuke on oma eakaaslastest vähemalt poole väiksem ning imepisikeseks jääb ta ka täiskasvanuna.

Kassilaps jumaldab inimesi! Ja paisid! Ja sülesolemist ja kaisusmagamist ja mängimist ja teisi kasse ja … ja ... vist kõike ja kõiki!! Isegi pärast süstimist või tabletiandmist või silmatilkade panekut on Raasu veendunud, et sealsamas süles on ikkagi kõige parem ... (Ikka juhtub ju, et suurest kassiseltskonnast tulles on paar tõbe küljes - aga need saavad ravitud).

Raasu-soovija peaks arvestama, et pisikesel on arvatavasti veidi nõrk immuunsüsteem – ehk siis on kassike haigustele vastuvõtlikum kui mõni teine ... Võibolla, lihtsalt võibolla on vahel vaja Raasule mõni süst teha... või anda natuke turgutavat konservi... või natukene vitamiinipastat ... Aga, võibolla ei ole heas, stressivabas kodus, vaja midagi sellest nimistust teha... Me ei tea. Ma ei tea. Raasuke ka ei tea.

Hoiuperemehe arvates (kes teda väga ei raatsigi ära anda) on see kõik köömes! Sest Raasuke on tubli. Ja armas. Ja maaaaaailmaparim pisike sülekass.

15.01.14
Pisike Raasuke läks täna oma koju :)
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.