Kass - Rändur s. 28/08/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Sa tahaksid mu seikustest rohkem teada? No ega ma kõigile ei räägi ka, aga kui sa mind vaatama tuled, siis ma mõned lood sosistan sulle kõrva!
Pesaleidja pilt 28/02/2014 - 18:02
Pesaleidja pilt 28/02/2014 - 18:03
Nimi: 
Rändur
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere! Mina olen Rändur ja saabusin äsja Võrust pealinna elu uudistama.
Nagu nimigi ütleb, meeldib mulle rännata ja palju uusi asju kogeda. Ma olen juba kaks ja pool aastat vana, nii et erinevaid seiklusi on mul palju olnud. Ma oleks omapäi edasi rännanud, aga head varjupaiga inimesed leidsid mind ja ravisid mu käppasid, mis veidi villis olid, nagu suurest rändamisest ikka.
Praegu ma puhkan teiste võrokatega Tallinnas ja naudin Pesaleidja kassihotelli mõnusid. Kõige parem on lasta end veidi kõrva tagant sügada, natuke mängida ja siis kõrgemal riiulil tukastada.

Sa tahaksid mu seikustest rohkem teada? No ega ma kõigile ei räägi ka, aga kui sa mind vaatama tuled, siis ma mõned lood sosistan sulle kõrva!

Rändur on sõbralik kassipoiss, kellele on tehtud kõik vajalik: kiibistatud, vaktsineeritud, parasiidid tõrjutud ning kastreeritud.

17.03.14
Vaid kaks nädalat sai kassitoa elu nautida Võru varjupaigast pärit Rändur, kes ronis täna õhtul nurrudes puuri ja seadis sammud koos oma päris perekonnaga oma päriskodu poole :)
Täname kodupakkujat!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Härrasmees Hugo :) esmaspäev 28/4/2014

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.