Kass - Prints Harry s. 11/11/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 14:56
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 14:53
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 14:53
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 14:53
Nimi: 
Prints Harry
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KASSITOA PRINTS OTSIB OMA KUNINGALOSSI

Palun lubage mul tutvustada meie päris enda kassitoa Prints Harryt. Tegemist on väga muheda ja šarmantse härraga, kes torkab kassituppa astudes oma erilise näolapiga kohe teiste härrade ja noormeeste seast silma.

Prints Harry on tagasihoidlik ning hoiab enamasti madalat profiili. See tähendab, et uksele ta vastu ei jookse, kuid kui oled piisavalt aupaklik, siis laseb ta sul end lähemalt vaadata ning heal juhul annab sulle ka võimaluse katsuda oma uhket lumivalget maniskit.

Kiisu jõudis meie kassituppa detsembris ning ootab nüüd pikisilmi oma perekonda, kes käituks temaga kunginglikult - paitaks pead ja annaks konservi, millega maiustada.

Kui just sinu perest on puudu üks triibuline prints, siis palun täida kassivõtja küsimustik (http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused) ning võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Oma isiklikku kuningalossi võtab Harry kaasa ka väikse kingipaki Royal Caninilt.

Prints Harry on kastreeritud, vaktsineeritud, saanud regulaarselt sise- ja välisparasiitide vastast tõrjet ning omab kiipi.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.