Kass - Priidu s. 31/08/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 31/12/2017 - 15:17
Pesaleidja pilt 31/12/2017 - 15:17
Pesaleidja pilt 31/12/2017 - 15:17
Pesaleidja pilt 31/12/2017 - 15:18
Nimi: 
Priidu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Oled sa varem nii suuri ja selgeid kollaseid silmi näinud?
Nende uhkeks omanikuks on Priidu. Priidu on 2-aastane kassipoiss, kes veel ei ole kahjuks tunda saanud, mida tähendab inimese hellus, hoolitsus ja armastus. Oma elu on ta kangelaslikult ja vapralt elanud tänaval. Sestap on ta ka arglik kiisu, kes ei tea veel mida arvata inimesest ning tunneb, et ta justkui peaks ennast kaitsma nende eest.
Priidu on sportlik kiisu ning tänaval elades on korralikult muskleid treeninud ja ta on õppinud lausa mööda seinu üles jooksma, kui tunneb reaalset ohtu. Vat milline ämblikkass.
Milliseid võimeid temas veel peitub? Kui teenid tema usalduse välja, ehk ta siis näitab, milliseid toredaid andeid tal veel on. Kas Priidu on võimeline nurruma?

Aega meeldib talle veeta radiaatori peal. Ta on tundnud osa sellest, milline võiks tema elu edaspidi välja näha - soe tuba, ei pea võitlema elu ega toidu eest ning inimesed ei taha ainult halba.

Väike sõnum ka Priidult endalt:
“Priidu? See on nüüd küll huvitav nimi, mis mulle pandi. Jah, see on tõsi - ei tea ma veel palju nendest inimestest ega pole kindel, mida neist arvata. Kas sina oled valmis mulle näitama inimeste head külge ning mind armastama ka sellise argliku kassipoisina nagu ma hetkel olen? Soovin ainult olla armastatud ja muidugi ei ütle ma ka ära heast toidust.”

Kui soovite teda endale, täitke palun meie kiisuvõtja ankeet ning vabatahtlik võtab Teiega ühendust:
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.