Kass - Preili Rasmus s. 01/03/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 21/10/2017 - 10:31
Pesaleidja pilt 21/10/2017 - 10:30
Nimi: 
Preili Rasmus
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Põltsamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Teismeline poisi nimega kassitüdruk Preili Rasmus on saanud endale sellise nime, sest on pesakonna kõige-kõigem. Kõige energilisem, kõige mänguhimulisem, kõige julgem. Värvuselt on kassitüdruk klassikaline triibik, kellele keegi oleks nagu pintsliga peale maalinud punaseid ja valgeid laike - ühesõnaga väga huvitav värvikombinatsioon.
Preili Rasmus peab hästi puhtust ning oskab eeskujulikult kasutada liivakasti. Tegusa ja mängulusti täis preili sünniajaks pakkusid loomaarstid kevadet 2017a.

Preili Rasmus ja tema 2 õekest ning 1 vennake leiti hoiukodu inimese poolt paarikuustena mängimas ühes Põltsamaa töökoja hoovis 2017 a suvel. Kassilapsed ja nende ema korjati heade inimeste poolt tänavalt üles ja võeti Pesaleidja hoole alla.

Preili Rasmus on saanud oma kiibi, passi, parasiiditõrjed ja sai hiljuti ka steriliseeritud.

Kui teil on soovi pakkuda Preili Rasmusele või miks mitte ka mõnele tema pesakonnakaaslastest kodu, palun täitke meie kiisuvõtja ankeet aadressil http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Lisaküsimuste puhul võite kirjutada aadressil eluciaelin@gmail.com 

Preili Rasmus asub hoiukodus Põltsamaal. 

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.