Kass - Pisike Öö s. 16/06/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Hõbemust kassipoiss
Pesaleidja pilt 27/08/2013 - 08:44
Vahepeal Pisike Öö puhkab Bond olemisest
Väike Öö koos oma südamesõbra Kismoga
Nimi: 
Pisike Öö
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Pisike Öö on Viljandi varjupaigast Viljandi linnas asuvasse hoiukodusse kolinud kassipoiss. Öö nagu tema nimigi vihjab on musta karvakattega. Mis on aga põnev, on see, et tal on ajaga tekkinud selline heledam aluskarv, mille tõttu ta sätendab ja särab ehk siis võib öelda, et ta on HÕBEMUST kassipoiss. Käpapadjad on tal süsimustad. Vanus jääb tal praegu 2 kuu kanti. Oma pisikesele kasvule ja noorele eale vaatamata on Öö puhul tegemist ühe tõeliselt julge pätakaga, kellele meeldib koos oma kasuõe Kismo ja suure kasuvenna Robertiga koos mürada ja mängida. Suureks saades tahab tema saada James Bondiks. Ja ei imesta- tal on selleks kõik olemas. Ta on piisavalt julge, kaval ja tark. Igakord kui inimene uksest sisse tuleb luurab ta vaikselt ukse taga, et siis äkksööstuga uksest välja pääseda, et näha, mis see suur maailm uksetaga endas peidab. Ka sulepulga või hiirega mängides kumab temast sellist Bondilikku šarmantsust ja kavalust. Osava käpaliigutusega saavad kõik mänguhiired tema valdusesse.
Ööle meeldib istuda kõrgetes kohtades- näiteks põlve peal kui inimene istub või siis õla peal või siis diivani seljatoe peal. Seal ta istub ja jälgib oma valdusi ja teisi kaaselanikke. Teeb oma peas märkmeid ja kalkulatsioone ja koostab kõigi teiste oma kassisõprade kohta psühholoogilisi analüüse- no, et ikka oma tulevaseks ametiks valmis olla.
Aga Ööl on ka teine pool. Temas on peidus ka selline väike armas kiisupoiss, kes tuleb ja sätib ennast sülle ja keerab kerra. Või siis ronib lõua alla ja hakkab seal nurruma. Talle meeldib väga kõrvatagant ja kõhualt sügamine. Üldse on ta üsna sülekass... ronib voodisse ja tuleb kaissu. Lisaks on ta suur trikimeister- alati kui Inimene istuma hakkab- siis tuleb kontrollida, et ega diivanikatte all ühte hõbemusta üllatust peidus pole. Tal on komme täiesti kummalistesse kohtadesse magama pugeda.
Pisike Öö otsib endale maailma parimat peret! Peret, kes teda hoiaks ja armastaks igavesti. Peret, kes temast mitte kunagi ei loobuks ja, kes seisaks tema heaolunimel alati. Ja Ööle meeldiks väga kui tema kasuõde Kismo samuti temaga koos uue kodu leiaks. Nad on koos kasvanud ja hoiavad üksteist kogu aeg tegevuses. Süda ei jää kordagi valutama kui nad kahekesi koju jätta. Ideaalne variant just nendele inimestele, kes on mõelnud kahe kassi võtmise peale. Ka uues kodus harjumine läheb neil siis kergemini. Kahekesi on ikka parem, soojem, põnevam, naljakam kui üksi.

07.09.13
Väike Öö läks oma koju oma armsa pere kaissu nurruma :)
Suur aitäh kodu pakkumise eest!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.