Kass - Pirgitta ja Pauliina s. 11/05/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Puumalapsed on ilusate pehmete hallide kasukatega.
Kass - Pirgitta ja Pauliina  s. 11/05/2014
Pesaleidja pilt 11/02/2015 - 07:59
Esimene päev hoiukodus, kõik on veel nii hirmus...
Nimi: 
Pirgitta ja Pauliina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Pirgitta ja Pauliina on "Puumatüdrukud"!
Sel lihtsal põhjusel, et nende arvatav emme on Puuma. No mitte just päris puuma, aga me Pesaleidja kunagine ning vahepealne hoiukass Puuma.
Plikad on sündinud eelmise (2014) aasta kevadel. Kasvu neil jagub ja iseloomu ka! Ega igaüks ei pea mitte kohe kätt kasukasse ajama!! Siis tuleb pisike susin – nii igaks juhuks. Mingi sündsustunne võiks ju olla!

Piigad on leitud jaanuarikuus Võru linnast ning toimetati sealsete varjupaigatöötajate valvsa pilgu alla. Veidi hiljem koos emme Puumaga asutasid nad endid teele päälinna poole. Hetkel on tüdrukud "poolel teel". Neidised nimelt otsustasid, et pisike peatus heade inimeste hoole all on justtäpselt see, mida nad enne Harjumaale tulekut vajavad! Pisike paiharjutamine, pisike arstivisiit – mida kõike ühed ilusad tüdrukud tegema ei pea, enne kui suurlinna tulede lähedale satuvad...

Praeguseks on pliksid omapead – emme Puuma saatsid nad Virumaale selle Oma Inimese juurde. Misasi või kesasi see selline on, nad veel päris täpselt ei tea, aga väidetavalt tahavad enesele ka!
Piigade praegune "bonnè" kõneleb, et lapsed on ilusate pehmete kasukatega, müdistavad mängida ning kui inimesel on "sulepulk küljes", siis on ka inimene hiiglama lahe! Selline mängitav!
Ja viimase ning kõige rabavama uudisena teatab, et vahel (seni ainult vahel) juhtub, et plikadel lööb välja oma emme, paihullu Puuma, iseloom ning keeratakse end selili, lubatakse silida ja kõhtu kratsida...

Paku me tüdrukutele kodu! Aga AINULT juhul, kui oled kindel, et tahad enesele ilusat kassi, kes võtab Su kõrval elades omaks Su kombed, Su käitumise, Su ... midaiganes Sa siis talle õpetada tahad. Nad on valmis oma elu alustama, puudu on vaid see Õige!

11.04.15
Kassineiud kolisid käsikäes oma koju :)
Suured tänud nende uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.