Kass - Piip s. 10/05/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 11/12/2013 - 23:05
Pesaleidja pilt 11/12/2013 - 23:07
Pesaleidja pilt 28/04/2013 - 12:26
Pesaleidja pilt 03/03/2013 - 08:31
Nimi: 
Piip
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva, aitame transpordiga
Kontaktisik: 
Erika
Looma andmed : 

Piip on väga armas umbes 1,5-aastane kiisupoiss. Kassipoiss päästeti tänavalt kassikolooniast, kui ta oli umbes 4-kuune. Piip oli väga halvas seisus, kui ta hoiule sai, nälginud ning haige. Hoiukodu Perenaine ütles, et kiisuga oli palju tegemist, et ta ikka elama jääks, kõik need tabletid ja süstid... Aga tulemus oli vaeva väärt, pisike hingeke sai päästetud. Peale ravikuuri tuli kiisukesel söögiisu tagasi ning lubas isegi pai teha.

Kiisuke näeb väga tuus välja oma triibulise kasukaga ning ta on väga armsa olekuga. Piip armastab mängida, eriti meeldib talle palle taga ajada. Praegu on Piip veel natukene häbelik inimestega, aga ega see nii jää. Kiisupoiss Piip elab hetkel Tõrvas hoiukodus, aga ta kogu südamest loodab, et ehk ühel ilusal päeval saavad ka tema silmad näha seda oma päris kodu.

Detsember 2012.
Mina olen PIIP. Olen 6-kuune poisslaps. Põdesin rasket haigust, aga nüüd sain juba terveks ja söön ilusasti, mänguke tuleb ka ilusasti välja, mulle meeldib pallikesi taga ajada. Mul on väga jäme mehine hääl. Kasutan liivakasti ja olen üldse väga ilus poiss. Kas Sina ei tahaks mulle kodukest pakkuda. Oskan nii ilusasti nurruda ja sõbraks olla.
Veebruar 2013.
Piip tuleb paiasid saama ja lubab ennast silitada kui süüa antakse, või mingit head toidulõhna tunneb.
Kuna temaga sai väga palju vaeva nähtud, et kiisu elama jääks ja paraneks, tuli talle süste teha ja tablette anda, sellest nüüd väike kartus tekkinud, hoiukodu perenaine tahab teda sülle võtta.
Piibike on väga kõhnake ja äbarik, peenikesed kõrged jalakesed ja suured silmad. Päevhaaval püüame ikka usalduse tagasi võita ja selgeks saada, et inimese käed ei tee halba ja süles olla on ka mõnus.
Isu on tal hea ja karvake läigib, kosumisega läheb veel veidi aega.

Aprill 2014.
Piibupoisi hoiukodust sai tema päriskodu :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.