Kass - Pierre s. 19/04/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Bonjour, je m'appelle Pierre. J’habite à Tallinn en Estonie. Je suis très beau. J'ai longs et gris cheveux.. Je suis français. Je suis de Pärnu. Oi, kas tuleme eesti keele peale üle?
Sest nii ilusatel suve päevadel tahakski nautida seda mõnusat päikest. Ehk kunagi päris oma kodu aknalaualt." unistab Pierre. " Sest kunagi mul oli oma kodu, aga enam pole." nukrutseb ta taas.
Kassitoas olen kõige lahedamate lebopoosidega kass. Kui sa külla mulle tuled, siis ma võin sulle kõiki neid poose näidata. Enne külla tulemist palun kirjuta mulle aadressil kassituba@varjupaik.ee, et ma siis saan mingi kava kokku panna.
Pesaleidja pilt 21/05/2013 - 12:27
Nimi: 
Pierre
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Bonjour, je m'appelle Pierre. J’habite à Tallinn en Estonie. Je suis très beau. J'ai longs et gris cheveux.. Je suis français. Je suis de Pärnu. Oi, kas tuleme eesti keele peale üle?
Niisiis, tere minu nimi on Pierre ja hetkel elan ma Tallinnas, kuid pärit olen Pärnust. Mina arvan, et ma olen prantslane. Mul on pikad, hallid juuksed (teie inimesed kutsute neid vist karvadeks?). Nagu ühele prantsuse monsieurile kohane olen ma iseloomuga, olen Prantsuse patrioot ning enda arvates üsna kena noormees, mulle meeldivad paitused, kuid kui ma nendest ära väsin, siis annan sellest koheselt teada.

Ja veel, ma olen kiibitud, vaktsineeritud, saanud parasiiditõrje ja kastreeritud - mul ei ole õrna aimugi, mis see kõik tähendab, aga passis on mul nii kirjas. Kõige tähtsam on see, et ma otsin endale kodu, kes armastaks mind, sellist prantslast nagu ma olen.

Pierre on oma kodus :)
Suur tänu tema perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.