Kass - Philadelphia ja Carolina s. 24/05/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Ameerika leidlapsed koduotsingul...
Nimi: 
Philadelphia ja Carolina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ameerika leidlapsed koduotsingul – Philadelphia ja Carolina lugu.
Oli USA president Barack Obama Eesti visiidi eelõhtu. Ja sellel ajal, kui kogu Tallinn oli täis ettevalmistusi tegevaid turvajõude, toimus siinsamas linnas, Väike-Ameerika tänaval, hoopis ühe väga suure vandenõu sepitsemine. Kaks õde, Carolina ja Philadelphia, pidasid plaani. Enda arvates päris ehtsas inglise keeles arutleti omavahel: kuidas pääseda härra Obama jutule ja läbi temale oma kireva eluloo rääkimise ka lõpuks Koju? Ehk siis Ameerikasse. Nimelt olid õed veendunud, et kui juba Ameerika tänaval sündinud ja elanud, siis peab ikka päris ameeriklane valmis olema ju!
Kõrvad pesti üksteisel tähtsa kokkusaamise nimel puhtaks, kasukad vaadati kriitilise pilguga üle ning vaikselt pisteti seni kodukohaks olnud keldrinurgast ninanöpsid välja. Astuti esimesed otsustavad sammud tänavale.
Kuid siin ristusid verinoorte seiklejate teed Pesaleidja vabatahtliku Siljaga. Kes piigade suureks pettumuseks pidi nentima, et päris presidendi jutule meie pesuehtsad kodumaised triibikud kahjuks ei pääse, aga pakkus välja veidi teistsuguse variandi: tulgu nurrumootorid Pesaleidja kassituppa elama. Niiskes keldris ei kõlba ju ometigi lapsepõlve veeta ja pealegi, kassitoa teised elanikud oleksid kindlasti huvitatud kassi-inglise keele õpingutest. Piigad vaatasid üksteisele otsa ja siis, Philadelphia veidi julgemana aremat Carolinat tagant utsitades, ronitigi transpordipuuri. Väike ärevus oli sees, aga keldriplikade uudishimu sai hirmust võitu ning reis kassituppa võis alata.

Nüüdseks on neljakuused õekesed, hüüdnimedega Philly ja Carro, siiski oma Päris Kodu otsimas. Ega kassitoas ju viga olegi, on palju väikseid ja suuremaid mängukaaslasi, keeleõpingud ka kestavad, aga no Oma Inimene peab ikka igal kassil olema, olgu nurrumootor siis Eestist või kaugelt Ameerikast!
Õed lasid endast teha ka esimese mitteametliku passipildi, veedavad aega üksteisega hullates ja see inimene ei tundugi enam nii hirmutav olend kui veel veidi aega tagasi. Kojuminemise nimel lasevad piigad endale üsna pea paigaldada kiibid, teha kõik vaktsineerimised ja saavad mõlemad täitsa omaenda isikliku passi. Parasiiditõrjed on juba läbitud ja liivakasti kasutavad need tragid neiud imeosavalt. Puudu on ainult see võrratu koht nimega Kodu.

November 2014.
Ameerika leidlapsed on oma kodud leidnud :)
Suur aitäh nende uutele peredele!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.