Kass - Pets s. 21/07/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
No tere. Mina olen muhe Pets.
Muidu Pets on muhe, sõbralik ning väga mängulustlik kassipoiss.
Nimi: 
Pets
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

No tere. Mina olen muhe Pets. Teate ma siin mõtlesin, et sulen korra silmad, et unistada sellest, kuidas ma oma tulevase pere leian. Ma tean, et tuleb unistada, sest unistused täituvad. No ma siis unistangi, et ükspäev astub siit kassitoa uksest sisse just see minu inimene, kellele ma nii väga meeldima hakkan ning otsustab, et viib mu koju ära.. Ma olen valmis ootama.. nii kaua kui vaja.. Aga ma olen kindel, et see õige kodu on olemas ning kui on aeg, siis nad leiavad mu.. No selleks, et mu unistuste kodu teaks, siis olen ma kiibistatud, vaktsineeritud, saanud korralikult parasiiditõrje ning kastreeritud... Ning juhul kui mu tulevane kodu peaks seda siin lugema, siis palun täida küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik, mille meie toredad vabatahtlikud on koostanud, et veenduda, et sina oled just parim kodu mulle ning siis võtavad nad sinuga ühendust.. sest noh mina ju päris nii ei oska..

Vahva poiss Pets on saabunud Pesaleidja kassituppa Valga varjupaigast, kuhu ta toodi omaniku poolt.
Kunagise kodukassina on Pets varjupaiga elust veidi muserdunud, kuid loodame, et ta ei pea pikemat aega kurvastama ja leiab endale toreda ja armastava kodu varsti.
Muidu Pets on muhe, sõbralik ning väga mängulustlik kassipoiss. Petsil on väga kena liivakarva kasukas ning kuldrohekad silmad.

September 2014.
Muhe Pets leidis oma pere :)
Suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.