Kass - Pessu s. 01/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 14:59
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 14:59
Nimi: 
Pessu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Igatsed väljakutset? Kui jah, siis siin on sinu võimalus. Võita hirmunud kassipoisi süda.
Pessu on 6-kuune kassipoiss, kes ei ole kunagi saanud tunda inimese paikätt. Kogu oma teadliku elu on see tegelane veetnud Mustvee tänavatel. Tõenäoliselt on ta seal ka sündinud. Oma nime sai see imeilus poiss, keda tema vägeva kasuka tõtu esiti tüdrukuks peeti, selle järgi, et hoiukoju jõudes armastas ta end peita ära pesumasina taha, kus ta välja tuli salaja vaid söömiseks ning liivakasti külastuseks. Nüüdseks on kassipoiss juba pisuke julgemaks muutunud. Nimelt näitab ta huvi üles inimeste tegemiste vastu. Kui inimesed teise tuppa lähevad, piilub Pessu ukselt, et huvitav, millega küll teised tegelevad. Nii põnev ju! Tegemist on ikkagi ju alles uudishimuliku kassipojaga.
Just läbi mängu ja heade toidupalade tema süda ükskord kindlasti võita õnnestubki. Pessu küll pelgab, ja võib suurest hirmust teinekord ka susiseda, aga inimest see tegelane rünnata pole üritanud. Paikassiks hakkamist takistab veel vaid suur hirm, mida pärisoma kodu ületada aitaks. Sest saab ju Pessugi aru, et just inimene on see, tänu kellele ta ei pea enam muret tundma tühja kõhu ega külmunud käpakeste pärast.

Kui sa tunned, et sooviksid võtta vastu välja väljakutse üles soojendada ühe usalduse kaotanud hinge, siis täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja ning Pessu hoiukodu võtab sinuga ühendust.

NB! Usalduse võitmisele aitaks kindlasti kaasa, kui uues kodus ootaks kassikest ees inimsõbralik liigikaaslane, kelle eeskujul nurrumise kunsti omandada.

Pessu on alles 6-kuune kassinoormees. Eeskujulikule kassile omaselt on ta nii kastreeritud, kiibitud kui läbinud sise- ja välisparasiiditõrje.
Pärisperet ootab Pessu kannatamatult hoiukodus Tartus, kuhu see tegelane kahjuks pikalt ootama jääda ei saa.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.