Kass - Pesamuna Adriana s. 20/04/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Sel ajal, kui kõik teised kassid tegelevad omade asjadega, mängib Adriana mänguasjadega, samas jälgides, äkki ikka keegi tahab mürama tulla.
Kui soovid sellele armsale plikatirtsule kodu pakkuda, siis kirjuta kassituba@varjupaik.ee
Nimi: 
Pesamuna Adriana
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Adriana ja tema õde Adeele on Pesaleidja kassitoa pesamunad. Kuigi tegu on väga noore plikatirtsuga, on ta pidanud juba palju kolima. Nimelt need umbes kolme kuused õed leiti Pärnumaalt Metsaküla külast, koliti sealt tänu headele inimestel Pärnu varjupaika ning 17.07.13 kolisid nad lausa pealinna- Pesaleidja kassituppa.
See, et teised kassid on suuremad kui nemad, ei heiduta neid üldse. Kui vanemad kassid mängida ei taha, siis omavahel on ikka tore mürada.
Adriana on saanud vaktsiini ning parasiiditõrje.

24.08.13
Laupäeva õhtul otsustasid Pesaleidja kassitoa pesamunad, õed Adriana ja Adeele, et aitab küll sellest varjupaigaelust ning kolisid koos uude koju! :) Pesaleidja vabatahtlikud on ülirõõmsad, sest kahe kassi kojuminek on alati kõige vahvam sündmus. Kahel kassil koos olles on kolimisstress väiksem, peale selle on kiisudel koos tore teineteise kaisus magada ning üksteise sabadega mängida, kui pererahvas oma inimtoimetusi teeb.
Aitäh kodupakkujatele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.