Kass - Perekond Pudrulõuad s. 09/09/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Perekond Pudrulõuad
Debian on kodu leidnud
Gentoo
Ubuntu on kodu leidnud
Nimi: 
Perekond Pudrulõuad
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kodu otsib perekond Pudrulõuad!
Pisikesed Pudrulõuad - Ubuntu, Debian ja Gentoo - otsivad endale suurepäraseid kodusid, kus kasvada suurteks, julgeteks ja mõnusateks kaaslasteks. Kõik kolm on väga sõbralikud ja üsna memmekad kassipojad. Vanust on neil napilt 1,5 kuud ilmselt ning juba paar nädalat tagasi kaotasid nad oma ema silmist ning sattusid kolmekesi Pärnu kodutute loomade varjupaika. Kuhu jäi nende emme või miks nad üksinda ukerdamas olid, seda ei oska kahjuks keegi enam öelda. Praegu õpivad nad Tallinnas ühes Pesaleidja hoiukodus suure isakassi manitseva käpa all kassipojakombeid. Liivakasti ning kratsipuu kasutamise algõpetus on juba läbitud ning nüüd käib trenn jahioskuste ja nunnu olemise osas.

Ubuntu on pesakonna kõige pisem ja äpum, aga ühtlasi kõige memmekam. Tema on esimene, kes inimesele sülle poeb ja seal magama jääb. Talle meeldiks, kui inimene oleks lausa kogu aeg tema kõrval, sest nii mõnus on pugeda inimese kaissu sooja ja seal tudule jääda. Kui ülejäänud kaks pesakonna liiget magavad tavaliselt kahekesi üksteise kaisus, siis Ubuntu on alati inimese juures.

Debian on pesakonna uudishimulikeim liige. Tal on vaja kõik järgi katsetada ning uurida. Tema teab, mis on iga kasti sees, mis köögis asub. Tema teab, mida kõik mänguasjad teevad. Ja tema teab ka seda, et isasest kassist ei ole sama palju kasu kui kassiemmest. Isakassi tissid piima ei anna. Aga vähemalt on hea soe suurele kassile kaissu sooja pugeda.

Gentoo on pesakonna teerajaja. Kui keegi on kuskile läinud, siis Gentoo oli tavaliselt esimene. Kui ülejäänud kaks teavad hetkel veel ainult köögi ja elutoa diivani võlusid, siis Gentool on juba terve korter läbi uudistatud ning tavaliselt on tema see, kes üksinda kuskil teises korteri otsas piuksub. Ühtlasi on ta kõige näljasem ning söögi ajal kaitseb oma toidukaussi kogu kehaga, viskudes kõhuli konservi sisse ja siis vaikselt urisedes sööb.

09.11.14 Ubuntu on kodus :)
23.12.14 Debian on kodus :)
18.01.15 Gentoo on kodus :)
Suured-suured tänud nende peredele!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.