Kass - Paul s. 05/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/12/2017 - 17:11
Pesaleidja pilt 02/12/2017 - 17:11
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 14:30
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 14:31
Nimi: 
Paul
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KÄRGPERE PAUL ON KOMMUNAALKORTERIST TÜDINENUD!

Kas teadsite, et ka kassidel on kärgpered? Et on ema, isa ehk ka kusagil, aga siis on veel õed-vennad ema esimesest perest ja teisest perest ja võib-olla isegi kolmandast? Ja et vahel tuleb nende kõigiga koos elada, ka siis, kui see väga ei meeldi?
Igatahes Pauliga on nii juhtunud. Pesaleidja kassituppa jõudis ta Loo-kandist veidi pärast oma vanemaid õdesid-vendi ja natuke enne, kui järele tuli ta ema, koos oma uue pesakonnaga.
Vanemad õed-vennad on juba kõik leidnud oma pärispered, aga pooleaastane Paul, ometi see kõige leebem neist kõigist, peab ikka jagama Pesaleidja poistetuba koos paarikümne saatusekaaslasega. No kaua võib? Kus küll on siis Pauli päriskodu? On ju Pauli kasukas nii siidine ning lausa kutsub paitama, kassipoisi särasilmad lausa silitavad paitaja nägu ja nurrumootor põriseb, kui silitajal on natukenegi aega, et oodata selle käivitumist. Ning suletuti mäng on ka täitsa käpas.
Su ellu kuluks ju ometi veidi hellust?! Ja võib-olla on Sul lemmikloom, kes ihkab kaaslast?
Selleks pole palju vaja, täida palun meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule kassituppa Pauli vaatama.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Pauli isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Paul on kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud korraliku parasiiditõrje.
Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Pauliga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.