Kass - Panda s. 12/04/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 31/05/2013 - 11:04
Magamise stiilinäide Pandalt!
Pesaleidja pilt 31/05/2013 - 11:04
Nimi: 
Panda
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

„Piu-piu-piu! Piupiupiu Piu! Piu-piu-piu-piu-piu-piu. Piuuuu!“
Just niimoodi lobiseb Panda vabatahtlikuga. Oma kiisulapse keeles seletas Panda, et ta on üks kolmeteistkümnest kassipojast ehk piust, nagu vabatahtlikud neid kutsuvad, kes 24. mail Pesaleidja kassituppa jõudsid.
Panda on samuti keldrilaps, sest oma esimese elukuu on ta justnimelt keldris veetnud, kuid kuna Panda ema viidi minema, siis reisis väike kassilaps kasvama ja kosuma kassituppa.
Panda on musta seljaga ja valge kõhualuse ja käppadega lahe tegelane. Panda teeb veel eriliseks see, et tal on nina peal väike valge triip ja ninaotsas valged vuntsid.
Panda on veel nii tilluke, et alguses ei saanud arugi, kas ta on poiss või tüdruk, aga selge on see, et inimene on juba tunnistatud parimaks sõbraks. Nüüdseks on selgeks saanud ka see, et Panda on emane. Panda päevad mööduvad teiste keldrilastega mängides ja maailma uudistades. Igapäeva elus hakkamasaamiseks peab Panda veel kosuma ja mõningaid kombeid õppima, kuid varsti-varsti on ka tema aeg oma päriskoju kolida.
Panda hoiukodu kirjutab:
Panda on õrna, rahuliku ja hella olemisega. Muidugi mängib ja möllab, aga pole üleliia agressiivne, ega jõuline. Talle meeldib kõhu alt sügatud saada ja naudib seda (ei hakka kohe kätt hammustama) ja jääb siis magama käpad taevapoole :) Ja tahab kaissu, jääb kaissu.

28.06.13
Väike Panda uues kodus :)
Suured tänud Panda perele!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Panda on tublisti kosunud :) laupäev 20/7/2013

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.