Kass - Paks Margareta s. 06/04/2008

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
“Kurr-kurr tule juba, ma ootan Sind!” ütleb Margareta
“Kurr” kutsub Margareeta enda juurde raamatut lugema
Margareta igatseb päris oma koju.
Margareetal on ilus hõbedane kasukas, kuid kõhtu ja käppasid katab valge kasukas.
Nimi: 
Paks Margareta
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Jutustav mängu- ja paikiisu Margareta on koduotsingutel. Armas ja õrn Margareta armastab maailmas kõige rohkem oma inimese paitusi ja kui sellest aega üle jääb, siis meeldib talle ka väga mängida. Nöörijupp on üks tohutult põnev asi, kui see liigub, aga maas lebav patsikumm on ka seistes kõige ahvatlevam asi üldse, selle püüab Margareta väga kiirelt kinni ja tassib seda suus nagu väike kutsu. Margareta on ka väike jutupaunik. Päevast väsinud diivanil istujaga tuleb Margareta rõõmsalt kurr-kurr-idega päevamuljeid jagama ja eriti põnevate teemade puhul lipsab ka mõni “mjäu” sisse. Jutustamise vahele on vaja muidugi ka palju paisid ja aeg ajalt küsib kiisu ka ega hoiukodu pererahvas juba väikest mängu teha ei viitsiks. Ja kui ei viitsi, pole hullu, kiisu poeb meeleldi sülle või diivanile tagasi ja jätkab pai-ja/või jutusessiooni.
Lisaks suurtele ümmargustele silmadele on Margaretal ka eriline ja imeilus kasukas: kohati hall, kohati triibuline, kohati valge ja isegi beežikas.
Margareta on väga sõbralik ja tervitab meelsasti ka külalisi, kui tuju on. Ka väikeste laste tasased paid võtab ta hea meelega vastu, kuid laste lärmakust, jooksmist ja müramist, kiisu väga ei armasta ning otsib seetõttu rahulikku ja stabiilset kodu, kus pererahval tema jaoks palju paisid ja tähelepanu jaguks. Teiste kassidega saab Margareta hästi läbi, kuid ta saaks suurepäraselt hakkama ka pere ainsa kiisuna.

Kassituppa jõudes oli Margareta mõnus suur kiisu, kuid kodu kaotamine ja elu ilma oma inimeseta varjupaiga tingimustes ehmatasid teda nii, et kiisu kaotas söögiisu ja kaalu. Kui Margareta hoiukodusse sai, näitas ta igati välja, kui õnnelik ta selle üle on ja hakkas juba paari päeva pärast mängima ja korralikult sööma, ta naudib väga tähelepanu ja tuleb seda teinekord ka ise kurr-kurr-ide ja käpasirutuste saatel saba püsti armsalt küsima. Tegemist on tõeliselt armsa ja õrna kassipreiliga, kes saab suurepäraselt läbi ka teiste kiisudega.

Paks Margareeta saabus kassituppa 03. juuni õhtupoolikul. Margareeta on pärit sama vanamemme juurest, kust on ka pärit Django, Miilu ja Maksi, Margareeta on ilusate silmadega vikerkaarekassi Hera tütar. Vanamemm, kelle juures nad enne elasid ei olnud võimeline kiisusid pidama ning nii saabusid kõik ühe pere kiisud meile kassituppa. Paks Margareeta sai oma nime oma välimuse järgi, ta oli tõesti suure kondiga tüdruk ning kui tuli aeg talle uus nimi panna, siis torkas pähe ühel vabatahtlikul, et võiks panna talle nime vanalinna torni järgi.
Margareetal on ilus hõbedane kasukas seljas, kuid kõhtu ja käppasid katab valge kasukas.

31.12.14
Margareeta enam ei otsi kodu, ta saab jääda oma hoiukodusse päriseks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.