Kass - Paipoiss Legolas s. 05/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/04/2017 - 19:04
Pesaleidja pilt 26/08/2017 - 13:48
Pesaleidja pilt 26/08/2017 - 13:48
Pesaleidja pilt 26/02/2017 - 21:25
Nimi: 
Paipoiss Legolas
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PAIPOISS LEGOLAS OOTAB VÕLURIT, KES TOOKS TALLE NAERATUSE NÄOLE!

Paipoiss Legolas jõudis Pesaleidjasse Mulgimaa pealinnast. Me ei saa kunagi teada, millised võlujõud seda sõbralikku kiisut sealsetel tänavatel ellu jääda aitasid. Nüüd on tal viimaks soe tuba hoiukodus ja täidetud toidukauss, ent Paipoisi silmad on endiselt hingekriipivalt kurvad.

Ta on ideaalne kass, sest ta tuleb Sinu kõrvale ööseks magama, igal hommikul ajab Su peale äratuskella kurrudes ja lakkudes üles ning kui koju jõuad, jookseb Sulle uksele vastu! Lisaks on ta tohutult sõbralik ja paimaias, nii et mida veel ihaldada!

Paipoiss Legolas on väga leebe ja igatsus ta silmis on nii ehtne, et me kõik loodame - see päriskodu ei lase end enam liiga kaua oodata. Äkki oled just Sina see, kes on valmis arglikule võlurile kodusoojust pakkuma?

Kui oled valmis Paipoiss Legolase näole naeratust võluma, et see imekaunis loomake saaks veel palju aastaid Su perele rõõmu pakkuda, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja tule talle külla!

Varasemalt:
Paipoiss Legolasel pole tõenäoliselt kunagi olnud võimalust kellelegi sülle pugeda, aga kõik paid võtab ta tänuga vastu ja nurrumootorgi läheb tööle ning nukrad silmad löövad tänulikkusest särama. Kassitoa uksel on ta alati tulijal vastas küsiva tervitusega, et kas sul on nüüd minu jaoks veidi kauem aega? Kas sul on aega võtta mind kas või korraks hellitada?

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Paipoisi isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Paipoiss Legolasega kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users