Kass - Pätrick s. 01/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pätrickule meeldib teiste kassipoegadega mürada, maadelda, lakkamatult edasitagasi joosta. Ja pole kahtlustki, et uus kodu on mõne hetkega Pätricku elurõõmu ja energiat täis.
Pätrick on punase-valge kirju keskmise karvapikkusega aktiivne ja arukas kassipoiss
Pätu on kõige tugevama nurrumootoriga sülekass, kes vaatab andunult silma ja poeb sülle magama.
Pesaleidja pilt 26/07/2013 - 12:01
Nimi: 
Pätrick
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Pätrick on punase-valge kirju keskmise karvapikkusega aktiivne ja arukas kassipoiss. Vanust on tal eeldatavasti 2-3 kuud. Ta on intelligentne ja arukas. Kogu kassibeebide kamba kõige aktiivsem ja jõulisem tegelane. Kui ta otsa vaatab siis tundub, et polegi tegemist ühe noore ja ulaka kassipoisiga, vaid kassiga, kellel on juba kogenud hing. Eks elu on teda ka karastanud- varakult ema juures pidanud lahkuma ja varjupaigas hakkama saamine on noort Pätrickut korralikult õpetanud.
Samas on temas ka see teine pool - pool, keda inimene kutsub nimega Pätu. Pätu on kõige tugevama nurrumootoriga sülekass, kes vaatab andunult silma ja poeb sülle magama. Või, kes kassipojaliku rõõmuga ajab taga kommipaberit või krabisevat mänguhiirt. Kahtlemata on Pätrickul kõik liidriomadused ja tulevikus tahab ta saada, kas operaatoriks või astronaudiks või kohtunikuks. Või kõike korraga... Ta on väga võimekas- nii, et ei imesta üldse kui ta kõiki kolme elukutset korraga omandama hakkaks.
Pätrickule meeldib teiste kassipoegadega mürada, maadelda, lakkamatult edasitagasi joosta. Ja pole kahtlustki, et uus kodu on mõne hetkega Pätricku elurõõmu ja energiat täis.
Pätrick otsib endale sellist perekonda ja kodu, kes teda tingimusteta ja igavesti armastaks ja hoiaks. Kodu, kus temaga tegeletakse, õpetatakse ja lastakse tal ise õppida. Kodu, kus inimene võtaks kaissu ja silitaks pead. Peret, kes temast mitte kunagi ei loobuks ja, kes seisaks alati tema heaolu nimel.

11.08.13
Pühapäevasel pannkoogipäeval võtsid kodutee Viljandist Tallinna ette kaks mürakaru- Pätrick ja Yoko! Eriti rõõmustavaks teeb selle uudise aga fakt, et nemad leidsid endale ühise uue kodu! Mis on maru tore ja armas, sest nad on hoiukodus oleku ajal väga suurteks sõpradeks saanud ja sobivad omavahel ideaalselt.
Nii et siit ka väike üleskutse, ausalt uskuge meid, kes me igapäevaselt kassidega kokku puutume, kaks kassi on palju parem, lihtsam ja toredam kui üks kass.
Palju rõõmsaid hetki Yokole ja Pätrickule ja nende uuele perekonnale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.