Kass - Pääsuke s. 26/07/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 15/05/2017 - 20:20
Pesaleidja pilt 22/05/2017 - 20:23
Pesaleidja pilt 05/05/2017 - 09:05
Pesaleidja pilt 05/05/2017 - 09:03
Nimi: 
Pääsuke
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PÄÄSUSILM IGATSEB HELLUST

Piiri-pääri pääsukene,
imeilus linnukene,
laulis meie aia pääl,
lendas üle meie kesa,
räästa alla tegi pesa,
söötis oma poegi sääl.
/Mihkel Veske/

Kassitoaski on oma Pääsuke. Kui ta umbes aasta tagasi Mulgimaalt pealinna kolis, siis kõikus kõrge lae all suure avatud akna äärel, musta-valge kirju, vaatas sealt ülevalt alla täpselt nagu PÄÄSUKE!

Pääsuke olla varasemalt elanud hobusetallis ning ilmale toonud mitu pesakonda. Nüüdseks on need päevad ununenud ja esialgu üsna metsik on Pääsuke hakanud pikkamööda leebuma. Tema imeilusad merevaigukarva silmad võivad sind algul küll vähe hoiatavalt seirata ning ettevaatamatu läheneja saab susinatki kuulda, kuid tasa ja vaikselt lähenedes õnnestub talle juba pai teha – sulepulgaga on julgem.

Säravatele silmadele ja kaunile maniskile lisaks on Pääsukese roosakal ninal ilmekas must laik, nagu oleks Picasso külas käinud. Öeldakse, et must-valged kiisud on need kõige tavalisemad, aga Pääsuke on nii väljendusrikka ilmega, et teda juba kellegi teisega segi ei aja.

Pääsukesel pole kunagi päris kodu olnud, küllap ta ei teagi, mis see on. Ja seepärast on tema üks nende hulgast, keda pakuksime ka hoiukodusse, et kiisu ja pere saaksid proovida, kas koostöö hakkab toimima. Kuigi mina, tema vabatahtlik, tean, et südames on Pääsuke väga hell, ainult keegi pole veel piisavalt vaeva näinud, et ta südamekeeled helisema panna.

Kui Sa tunned, et Pääsuke oleks põnev seltsiline Sulle, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvõtja-küsimustik
ja tule tutvu temaga Pesaleidja kassitoas.

Ja kui soovid rohkem teada, küsi julgesti kylli@pesaleidja.ee

Pääsuke on kiibitud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud ussirohtu.
Koju kaasa võtab ta ka kingipaki Royal Caninilt.

Pääsuke endast:

Tere hommikust!

Minu nimi on Pääsuke. Ootan siin kassitoas juba pikemat aega. Näen kuidas mu toanaabrid lähevad oma uue inimesega kaasa. Tean, et olen küllaltki tavaline ja minusarnaseid on siin toas teisigi. Ega ma väga veel inimestega harjunud ei ole ning pigem hoian tahaplaanile. Samas aga tunnen, et päris tore oleks leida oma inimene. Ja ma ju päris tavaline must-valge kass ka pole... Mul on väga ilusad merevaigu värvi silmad ja roosa nina peal on ilmekas must laik nagu oleks Picasso oma pintsliga külas käinud. Nuh, mõnikord võib ju ennast kiita ka natukene :)

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.