Kass - Otto s. 04/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 04/12/2017 - 14:59
Nimi: 
Otto
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

OTTO OTSIB KODU

Nooruke Otto on umbes 5-kuune poisiklutt, kes igatseb enda ellu kindlustunnet ja kodusoojust. Praegu ei ole Ottol veel kunagi kodu olnud ja seega ta ei teagi, mis see täpselt tähendab. Inimest ta täitsa pelgab, sest ta pole selle kahejalgsega väga kokku puutunud. Ometi ei ole Otto agressiivne, ründamise asemel paneb ta kõrvad hästi ludusse ja muudab end nii pisikeseks ja nähtamatuks kui võimalik.

Otto ootab väga kodupakkumisi, kus saaks mõnusalt inimesega harjuda. Talle on vaja anda aega ja armastust ning oma suhteliselt noore ea tõttu on positiivsed muutused kindlasti kiired tulema.

Otto on vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud sise- ja välisparasiidivastase tõrje. Uude koju võtab Otto kaasa kingipaki Royal Canini poolt.

Tule Ottot oma silmaga vaatama Pesaleidja kassituppa. Selleks täida meie kiisuvõtja ankeet siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.