Kass - Oliver Felix s. 17/07/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
OLIVER FELIX HOIAB OMA MUST-VALGE KASUKA LAITMATULT PUHTANA
Pesaleidja pilt 16/09/2015 - 12:19
ARMAS OLIVER SOOVIB SUVEPUHKUSE PÄRIS ENDA KODUS VEETA!
OLIVER ENDISELT KODUOOTEL!
Nimi: 
Oliver Felix
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

OOTAN PÄEVAD, OOTAN ÖÖD, KUS ON MU INIMENE?
Tere, hea inimene!
Olen Pesaleidja üks kauaistujatest. Mina olen Oliver, Oliver Felix. Mul on valge nina ja mustad kõrvad ja roosad käpapadjakesed. Juulis saan neli aastat vanaks. Olen ju vahva :)
Aga ma ei saa aru, miks ma ei ole leidnud Päris Oma kodu. Nende aastatega on vahetunud pea kogu mu sõpruskond siin Pesaleidjas. Kas teate, kui pikk on 3 aastat ühe kassi jaoks? No ikka vahel on väga kurb. Iga päevaga on mul veel vähem lootust kodu leida, sest olen kuulnud küll inimesi küsivat, et miks ta nii kaua ootab, kas tal on midagi viga? Ei, mul pole midagi viga, ma olen tavaline kassike! Täpselt samasugune nagu see pikakarvaline hüperaktiivne noor tibi, kes siit kolme päevaga adopteeriti. Aga ma ei ole pikakarvaline, ma pole enam aastane ja ma ei julge võõrastele inimestele sülle joosta. Seetõttu ma palusingi eetriaega, et saaksin siin rahulikult nurgas istudes oma loo rääkida. Ma nimelt kardan otsekontakti võõrastega. Kui kassituppa siseneb palju inimesi, siis ma lähen vaikselt oma pesakesse. Ei teagi miks, keegi ei ole mulle siin Pesaleidjas liiga teinud. Aga ma olen lihtsalt tagasihoidliku loomuga. Ma otsingi Oma Inimest, kes ei otsi tüütut hüperaktiivset kassipoega.

Kui sa tunned, et soovid oma ellu minusugust tagasihoidlikku kassipoissi, siis tule mulle palun järgi! Ma olen ikka mänguhimuline ja veerevate pallikestega möllamisest ära ei ütle.

Ma olen saanud kõikvõimalikud tõrjed ja vaktsiinid, mul on oma kiip ja pass ning olen kastreeritud. Loomulikult oskan eeskujulikult kasutada liivakasti! Kõik oma head kombed võtan loomulikult uude koju kaasa!

Minuga tuleb kaasa Royal Canini stardipakike, mis sisaldab 400g kassitoidu kotti, toidukaussi ja mänguasju.
Mjäu!"

12.07.17
Meie kauaistuja Oliver Felix läks koju :)
Suur aitäh kodu andjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.