Kass - Odie s. 25/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 31/10/2017 - 22:10
Pesaleidja pilt 31/10/2017 - 22:13
Pesaleidja pilt 31/10/2017 - 22:12
Pesaleidja pilt 31/10/2017 - 22:14
Nimi: 
Odie
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei! Mina olen Odie, 3-kuune kassipoiss.
Pärit olen ma Suure-Jaanist ning nüüdseks elan ma koos vendade ja õdedega hoiukodus Tartus. Kokku on meid koos (kasu)vendade ja õdedega 9.
Kas sa oled kunagi Garfieldi filmi näinud või koomiksit lugema sattunud? Just selle filmi järgi me kõik nimed saanud olemegi: Garfield, Odie, Jon, Arlene, Liz, McBunny, Nermal, Pooky ja Meenie.

Mina olen siis Odie. Filmis olen ma küll hoopis koer, kuid päriselus olen ma siiski pisikene sülesolemist armastav kassipoeg, kellel on selge nii liivakasti kui kraapimispuu korrektne kasutus. Sarnaselt filmile olen ma ka päriseluski hästi sõbralik ning lahke. Mulle meeldib vendade ja õdedega koos mängida ja üksteise kaisus tududa. Vastupidiselt filmile, kus Garfield mind pidevalt kiusab, siis päriselus saame me temaga väga hästi läbi. Teinekord mürades võtame küll mõõtu, kumb osavam on, kuid päris tülli me ei lähe. Ikkagi vennad ju!

Pika jutu lõpetuseks ootan ma sind, mu oma inimene, endaga tutvuma Tartusse minu hoiupere juurde.

Ahjaa, perenaine lisas, et kui sa minu või mõne minu õe või venna vastu huvi tunned, siis täida ära ka kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused.

Koju mineku hetkeks olen ma läbinud parasiitide vastase tõrje ja kiibitud – pidi inimestele vajalik informatsioon olema.

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.