Kass - Nurr s. 15/08/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 19:40
Pesaleidja pilt 26/09/2017 - 18:04
Pesaleidja pilt 26/09/2017 - 18:04
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 19:40
Nimi: 
Nurr
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei! Olen kassitüdruk Nurr. Oma nime vääriline ma päris veel ei ole, aga samas on, kuhu pürgida. Hoiuperenaine seadis mulle eesmärgiks saada nurruvaks karvakeraks. No eks ma siis ikka pingutan, kui juba selline vahva nimi sai.
Kas ma mitte ei meenuta sulle metskassi? Hoiuperenaine leiab, et olen ääretult huvitava näo ja kasukaga kassitüdruk. Just nagu mingi metskass.

Hoiukoju kolisin ma koos õdede ja vendadega Mustvee tänavalt. Algul ma susisesin, kõhisesin, vehkisin käpaga, hammustasin ning suurest ehmatusest selle tundmatu olendi – inimese – ees pissisin ma ta lausa täis. Nüüdseks olen aru, et see sama inimene on see, tänu kellele ma enam kunagi nälga ega külma tundma ei pea.
Tänu talle on mul igavesti olemas täis toidukauss ning soe ase. Hoiuperenaine lubas mulle lausa, et otsib mulle maailma parima pere.
Olen väga arg, kuid iga päevaga pisut arenen. Väga meeldib mul taga ajada sulepulka ning mänguhiirt.

Päriskodu peaks arvestama sellega, et minu näol saaks ta endale koju esiti diivani taha peitu pugeva tegelase, kes inimkontaktist suurt lugu ei peaks. Suurest hirmust võin ma ka täitsa kõhiseda, kuid niisama kedagi ma ei ründa. Kuid seda toredam on minu pisikeste edusammude üle rõõmu tunda.

Kasutan ka korralikule kassile omaselt liivakasti ning lausa kraapimisposti.

Päriskodus läheks minu harjumine kindlasti kiiremini ja sina, mu oma inimene, ei jõuaks silmagi pilgutada, kui ma oleksin juba nurruv sülekass. Suur kasu oleks sellest, kui päriskodus ootaks mind ees teine inimsõbralik kassike, kelle eeskujul ka mina inimese sõbraks olemist õppida saaksin.

Olen juba ka kiibistatud ja läbinud parasiitide vastase tõrje – pidi inimeste jaoks oluline info olema.

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.