Kass - Nilsson s. 19/08/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 11/09/2010 - 20:53
Pesaleidja pilt 11/09/2010 - 20:53
Pesaleidja pilt 25/08/2010 - 21:42
Nimi: 
Nilsson
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Kristi
Looma andmed : 

Nilsson on alates 1.novembrist oma päris kodus. Palju edu pisikesele Nilssonile ja tema toredale perele :)

Hoiukodu kiisust:
"Nilsson on välimuselt Trulli copy-paste, aga natuke vähem kogukam ja iseloomult mitte nii agar kui suurem vend. Kogub iga päevaga uut enesekindlust ja lööb juba lõngapalli, vahel meelega ja vahel pool kogemata :)"

kiisupojad ja ema otsivad kodu alates oktoobri lõpust peale koos mängides ja emapiimast tugevaks saamist ja kiisutarkuste õppimist. Enne seda saavad nad ka vaktsineeritud ning kiibistatud. Täna on võimalik endale sobivat sõbrakest ka juba boneerida.
.
Lapiline emakass koos nelja pojaga vajab hädasti hoiukodu. Kiisu tuli poegade sündimise tunnil ühe kesklinna garaaziomaniku juurde ja vaatas talle lihtsalt otsa. Mehele oli selge, et ema vajab ulualust oma poegade ilmale toomiseks. Kuna garaaz ei ole just kõige parem ulualune siis asusime otsima kiisudele hoiukodu. Ema kardabinimesi kuid oli suur sõber talle ulualust pakkunud meesterahvaga. Meie ei ole esialgu teda paitama trüginud kuna kiisu vajab veidi aega inimesega harjumiseks ja loodame, et hea kõhutäis ning rahulik holitsemine ja turvaine asukoht poegadele saab ka meie sõpruse alguseks. Kiisupojad otsivad endale kodusid neist kaks halli on ilmselt poisid ning lapilised ema moodi tüdrukud. Koju võivad nad minna kõige varem oktoobri teises pooles peale vaktsineerimist ja kiibistamist. Igasugune abi kiisude toidu ja liiva ning protseduuride tasumiseks on teretulnud!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Kodupilte Tinyst :) esmaspäev 20/1/2014

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 10 guests.

Online users