Kass - Nilo s. 22/06/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 26/06/2017 - 21:14
Pesaleidja pilt 22/02/2017 - 16:23
Pesaleidja pilt 30/04/2017 - 08:16
Pesaleidja pilt 22/02/2017 - 16:22
Nimi: 
Nilo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

NILO ON KODUOTSINGUIL

Nilo, aastane väiksemat kasvu kassike, vöödilise kasukamustriga poiss Lustiverest. Nüüdseks on temast saanud linnahärra ja peatub hetkel Pesaleidja kassitoas. Ometi unistab Nilo oma perekonnast ja heast kodust.

Nilo on väga mänguhimuline ja krapsakas, laseb isegi natuke pai teha juba. Uudishimulik on ta ka, näha on, et ta tahab inimesega suhelda, aga kardab veel natuke. Kassitoas segavad sotsialiseerumist ka teised kassid, kes inimese tähelepanu eest võistlevad. Seega jääb hetkel Nilo vaid pesa nurga taha piiluma, et äkki see sulepulga ots tuleb talle veidi lähemale, et ta saaks selle seal peidus olles kinni püüda.
Uueks pereks sobivad rahulikud ja kannatlikud perenaised-peremehed. Nilo oli kodutu õuekass, kellel inimesega harjumine võib natuke kauem aega võtta.

Kui on soov Niloga kohtuda, siis palun täitke väike ankeet ja vabatahtlik võtab Teiega esimesel võimalusel ühendust: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused.

Liivakasti oskab kassipoiss korralikult kasutada ja pahandust teeb vähe. Nilo on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastase tõrje ning ootab juba kannatamatult oma uut kodu.
Nilo võtab uude koju kaasa kingituse Royal Caninilt.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.