Kass - Nenet s. 08/09/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 31/07/2017 - 23:12
Pesaleidja pilt 31/07/2017 - 23:06
Pesaleidja pilt 31/07/2017 - 23:05
Pesaleidja pilt 31/07/2017 - 23:05
Nimi: 
Nenet
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kui varem oleks pidanud Nenetist kirjutama "kardab, aga vahepeal usaldab", siis nüüd võib kirjutada "usaldab, aga vahepeal kardab". See tähendab, et ta kipub äkilisi liigutusi pelgama, aga siiski meeldib talle mängida ja kaisutada ja uudistada.
Nenet tahab tegelikult palju tähelepanu, mis on tema puhul ülihea, sest nii ta ka harjub kiiremini. Talle väga meeldib, kui tal on kusagil ronida ja mitu pesapaika, kus lebotada - valikuvõimalus peab olema! Kuid siiamaani on kassipreili ennast päris hästi üleval hoidnud ja mitte (väga) palju pahandusi tekitanud. Nüüd ongi vaja kedagi, kes võtaks ta enda juurde, laseks tal veidi harjuda ja voilà - uus täisväärtuslik pereliige ongi olemas!

1-aastane kassineiu Nenet on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud, nii et valmis uude koju minema! Ta asub hetkel hoiukodus Elvas.

Kui arvad, et võiksid see keegi olla, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust!

Lisainfo: airike@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.