Kass - Nala s. 23/04/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
 "Ja, mis on sinu vabandus, et sa pole veel mulle külla tulnud?"
Tegu on ühe uskumatult sõbraliku kassiga, kes peab inimest oma üheks suurimaks sõbraks
Sügisilmad on väga salakavalad ja viimane aeg on riietuda soojemalt. Kui Sul puudub sall või veel ei köeta, siis meil on midagi täpselt õiget, nimelt veel väga mitmeteks aastateks sooja pakkuv Nala otsib kodu. Nala hoolitseb täpselt selle eest, et inimese kael oleks ka toas soojas.
Nimi: 
Nala
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sügisilmad on väga salakavalad ja viimane aeg on riietuda soojemalt. Kui Sul puudub sall või veel ei köeta siis meil on midagi täpselt õiget, nimelt veel väga mitmeteks aastateks sooja pakkuv Nala otsib kodu. Nala hoolitseb täpselt selle eest, et inimese kael oleks ka toas soojas.
Nala on seda õiget pererahvast oodanud alates aastast 2011. Tegu on ühe uskumatult sõbraliku kassiga, kes peab inimest oma üheks suurimaks sõbraks. Nii kui mõni vabatahtlik või külaline astub tuppa, siis on Nala esimeste seas, kes soovib pai ja tähelepanu. Nii kui tema poole pöörduda on ainult sekundite küsimus, kui Nala on vaikselt hiilinud õlgadele ja sättinud ennast ilusti magama. See on täiesti tema isiklik aeg, kus ta saab tunda inimsoojust.
Nala saab lisaks inimestele läbi ka teiste kassidega, seega sobib ta väga vabalt mõnele kassile sõbraks.
Lisaks oma väga eeskujulikule iseloomule on kassipreili vaktsineeritud, kiibitud, steriliseeritud. See tähendab, et peale pikka kahe aastast ootamist on Nala 101% valmis kolima päris oma koju.

22.11.13
Meie tore preili Nala läks koju :)
Täname väga kodupakkujat!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.