Kass - Nakuura ja Atirii s. 06/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Atirii
Nakuura
Nakuura
Atirii
Nimi: 
Nakuura ja Atirii
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

NAKUURA ON UUES KODUS!

Õde ja vend Nakuura ja Atirii on umbes 6-kuused imearmsad triibikud. Esmapilgul veidi arad, kuid äärmiselt uudishimulikud. Seega esialgsel sisenemisel võib näha vaid nende sabajuppe, kuigi paari minuti pärast tulevad nad uudistama, et kes need uued inimesed on ja mis tahavad. No muidugi oleks eriti tore, kui need uued inimesed tahaks nendega mängida, siis on see arglikkus sekundiga unustatud ja kõik suured sõbrad.

Atiririi on emane ja heledamate triipudega kassitüdruk. Nagu tüdrukule kohane, on tema selline pigem hellik ja rahulikum ja äärmiselt ilusa nukunäoga. Kuna Atirii on rahulikum, siis temale meeldib igal pool pikutada ja magada ja niisama ilus olla aga mängust suletutiga ei ütle ta iial ära.

Nakuura on isane ja tema kasukas on veidi tumedamad triibud. Nakuura on aktiivsem ja alati esimene, kes suletutti taga ajama tuleb ja jookseb ja alati esimene, kes toidukausi juurde jõuab ja alati esimene, kes inimesi uudistama tuleb.
Nakuura on juba korra läinud oma koju, aga toodi allergia tõttu tagasi hoiukoju. Esmapilgul võiks öelda ju, et kurb, aga tegelikkuses saatus tegi õigesti, sest see, kuidas Atirii Nakuurat taga nuttis, oli hoopis kurb. Nende taaskohtumine oli nii armas ja see rõõm neil jälle koos olla ja mängida nii suur, et hoiukodu suur soov oleks nad saata koos ühte koju. See õe-venna armastus on suur.
Pealegi on kahel kassil koos lõbusam, saavad koos mängida ja teevad vähem pättusi- seega on kaks kassi parem kui üks!
Oskavad kasutada ilusti liivakasti ja on niisama nunnud.

Kui sa soovid pakkuda neile kodu, siis palun täida ankeet ja hoiukodu kutsub sind esimesel võimalusel külla
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

24.12.17 Nakuura läks oma koju :)

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.