Kass - Nahkhiir-kass Mefi s. 24/05/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Sellist nägu teeb Mefi siis, kui ta kärbest näeb. Kärbsed on peaaegu sama põnevad tegelased nagu piuksuvad mänguhiired. Täna ajaski Kuradike ühte kärbest toas taga. Ta teeb seda ütlemata keskendunult, putukat hetkekski silmist laskmata. Kui talle tundub, et nüüd on õige hetk, siis teeb ta veendunult hüppeid, et seda sumisevat musta täpikest kinni püüda. Kui kärbes kardina taha peitub, siis on Kuradike natukene segaduses. Talle pakuks palju lõbu, kui ka kärbsele temaga mängida meeldiks
See on Mefi etteheitev: "Mismõttes Sa minusugusele armsusele veel päris kodu pakkunud ei ole?" pilk. Ja just niimoodi süles ta eelistakski oma tänu Sulle näidata
Tõeline kaisukiisu
iis kui Mefi pole veel ohtratest helluseminutitest ja sõpradega mängimisest (loe: mööda tuba tuiskamisest) välja puhanud :)
Nimi: 
Nahkhiir-kass Mefi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

"Tere, minu tulevane omanik!

This is me!

Selline ma olengi - erakordselt uhke kuusk-saba ja uudistava nahkhiirepilguga kassitüdruk. Mu nimi on Mefi ja mul on tunne, et meie Sinuga oleme teineteisest mööda kirjutanud, juba pikad üheksa kuud. See olukord ei meeldi mulle üldse!

Ma armastan oma hoiukodu perenaist, aga ma ei saa alatiseks siia jääda, sest siin elab veel teisi kasse, kellel päris oma kodu ei ole ja mida kauem mina siin olen, sest kõik arvavad, et "ah pole tal seal häda midagi, ilus kass ja kena jutt", seda vähem saab mu perenaine aidata neid, kes praeguse ilmaga veel kuskil põõsa all tuule eest varju otsivad.

Oma esimest päris sõpra ja mängukaaslast Bagheerat armastan ma palavalt, aga tunnistan, et vahepeal läks siin toakaaslasi minu jaoks liiga paljuks (Vonksuv Saba ja Kribu ja …) ja siis ma hakkasin teiste peale urisema. Mulle meeldib mu ruum ja mulle meeldib mu oma inimene. Ma jumaldan aega, mida ma saan veeta oma perenaise süles. Kõik tema külalised on ka suur hitt.

Täna oli hoiukodus pesupäev. Kuna ma olen viimasel ajal pisut stressis olnud, siis jätsin vahepeal kõrvatagused pesemata ja perenaine arvas, et oleks aeg nad ära pesta. Ma pole kunagi varem dušši all käinud, aga sain perenaiselt kiita ning pärast rääkis ta teistele vabatahtlikele: "Mefi käis täna dušši all - ronis mulle sülle, lõi nurru ja lasi kõrvatagused ilusti ära pesta." Nüüd ma olen natuke hellik. Istun teki sees perenaise süles ja kuivan mõnusalt. Kui ma siin nüüd ära kuivan ja kammitud saan, siis lõikame küüned ka ära, et ma ideaalne kass oleksin.

Hea inimene, kes sa vaatad seda pilti ja mõtled, et ma olen armas kass ning et ma võiksin jõulud veeta pehmel padjal Sinu kuuse all, siin on mu üleskutse Sulle: ära mõtle üle, täida see kiisusoovija küsimustik (lingi leiad altpoolt) ja minu hoiukodu perenaine võtab Sinuga ühendust. Ma ju nii väga armastan inimest ja tahan juba oma päris koju jõuda!

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGFfNE9pRkNGR3cwTVZ...

Nahkhiir-kass Mefi"

02.02.14
Mefi läks koju :)
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.