Kass - Mustikas s. 09/07/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/07/2017 - 22:06
Pesaleidja pilt 09/07/2017 - 22:06
Pesaleidja pilt 09/07/2017 - 22:06
Pesaleidja pilt 09/07/2017 - 22:06
Nimi: 
Mustikas
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

HEI!
Olen umbes 1,5-2-aastane kassipreili Mustikas. Hoiukodu ütleb ikka, et olen olnud üks ääretult tubli kass ja lisaks enda ühele päris pojale kasvatanud üles ka kaks kasulast. Ju saatus nii soovis, et teised 3 lapsukest surid sünnitusel ja sain aidata kahte õnnetut, kes vajasid endale ema.
Olen üleni must, hästi sihvakas ja aktiivne kassipreili. Mulle meelib üle kõige maailmas inimeste tähelpanu ja paid, ma võiksin lihtsat terved päevad nautida seda. Kahjuks hoiukodu perenaisel ei jätku mulle igapäevaselt nii palju aega, kui ma tahaks, seega otsustasin nüüd oma pojad koju saata ja ise ka kolida perre, kus mulle palju tähelepanu pööratakse. Kui olen aus, siis see tähelepanuvajadus on mul nii suur, et ma tahaksin olla pere ainus kass (ainukene erand on hetkel õues elav mu lapsukese isa Ants, kes samuti kodu otsib http://pesaleidja.ee/content/kass-ants-s-04032015) ja sooviksin selleks ka jääda. Mind leitigi koos Antsuga puuriidas elamast, aga kuna olin juba lõpptiine, siis mind toodi tuppa, et saaksin rahus lapsi kasvatada. Nüüd on aga aeg oma koju kolida, et hoiukodu saaks aidata järgmisi kassikesi.

Nagu hoiukodu perenaine kutsub, siis olen tõeline nõiakass- üleni must, suured-suured rohelised silmad nagu pildilt võite isegi näha ja selline parajalt ulakusi täis. Ei pahandust ma ei tee, aga mulle meelib mängda ja jutustada päevad läbi. Olen eeskujulik ja kasutan liivakasti ilusti ning saan kohe varsti ka kiibitud (ideaalis varsti ka steriliseeritud, aga seda alles siis kui pojad koju läinud).
Kuna olen olnud tubli ja aidanud lisaks enda lastele ka teisi, siis olen väga väärt head perekonda. Minu uuele perekonnale on Royal Canin välja pannud ja pisikese stradipaki :)

Kui ma läksin Sulle südamesse ja arvad, et oled mulle hea omanik ja tunned et olen väärt head kodu, siis palun täida kassivõtja küsimustik ja hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust.
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Kohtumiseni Talinnas Nõmmel!
Sinu üleni must nõiakass Mustikas.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.