Kass - Mustikas s. 09/07/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 16/01/2018 - 12:22
Pesaleidja pilt 16/01/2018 - 12:22
Pesaleidja pilt 16/01/2018 - 12:22
Pesaleidja pilt 16/01/2018 - 12:22
Nimi: 
Mustikas
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Olen umbes 2-aastane kassipreili Mustikas. Hoiukodu ütleb ikka, et olen olnud üks ääretult tubli kass ja lisaks enda ühele päris pojale kasvatanud üles ka kaks kasulast.
Olen üleni must, hästi sihvakas ja aktiivne kassipreili. Mulle meelib üle kõige maailmas inimeste tähelepanu ja paid, ma võiksin lihtsalt terved päevad nautida neid. Kahjuks hoiukodu perenaisel ei jätku mulle igapäevaselt nii palju aega, kui ma tahaks, seega otsustasin nüüd oma pojad koju saata ja ise leida pere, kes minuga mängiks ja minu eest hoolitseks. Kui olen aus, siis minu tähelepanuvajadus on nii suur, et ma tahaksin olla pere ainus kass.

Nagu hoiukodu perenaine kutsub, siis olen tõeline nõiakass - üleni must, suured-suured rohelised silmad ja selline parajalt ulakusi täis. Ei pahandust ma ei tee, aga mulle meeldib mängida ja jutustada. Vahel olen oma perenaisega elavas dialoogis. Kui vaid ta saaks aru, kui palju mul talle òelda on.

Olen eeskujulik, pesen ennast nii tihti kui vòimalik ja kasutan liivakasti, lisaks olen saanud endale ka kiibi. Tulevikus loodan saada ka steriliseeritud. Mulle meeldib osaleda kòigis pere toimingutes ja inimene on minu kòige parem sober. Eriti meeldib mulle òòsiti pugeda magama minu inimese làhedale. Vahel kùll mu sùda igatseb òue, neid lòhnu, rohuliblesid ja linnulaulu. Kui vaid mu uuel perel oleks vàikene aed, kus ma saaksin joosta – see on mu salaunistus.

Kui Sa tunned, et vòiksin olla just Sinu oma, siis palun tàida kassivòtja kùsimustik ja hoiukodu vòtab sinuga esimesel vòimalusel ùhendust. http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Minu uuele perekonnale on Royal Canin välja pannud ja pisikese stradipaki.

Ootan Sind Tallinnas!

Sinu ùleni must nòiakass Mustikas

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users