Kass - Musja s. 22/07/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Musjast saaks ideaalne sülekass, kes sobiks näiteks vanemale inimesele, kuna Musja mängimisest väga ei hooli. Talle meeldib lihtsalt inimese seltskond.
Pesaleidja pilt 22/07/2013 - 13:10
Nimi: 
Musja
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Nädalake tagasi kolis Musja hoiukoju. Musja ootas kohe väga oma hoiukodu võimalust, sest kassituba tekitas temas nõnda suurt stressi.. ta kohe kuidagi ei suutnud kohaneda selles suures ruumis, kus on niiniii palju kasse. Hoiukodu perenaine rääkis, et Musja oli esimesel ööl pimedas lausa perenaise jalgu kah teisteks kassideks pidanud. Ta justkui ei suutnud veel päriselt uskuda, et ta on nüüd ainus. Ainus, kellele paisid jagatakse. Ainus, kes saab süles nurruda ja perenaise voodis magada.
Musja jumaldab oma uut ja rahulikku elu. Kuid kahjuks peab Musjat ees ootama veel üks kolimine - nüüd oma päris koju. Hoiukodu kogemuste põhjal võib öelda, et Musjast saaks ideaalne sülekass, kes sobiks näiteks vanemale inimesele, kuna Musja mängimisest väga ei hooli. Talle meeldib lihtsalt inimese seltskond.

Musja on Valga varjupaigast pärit väga omapärase kasukaga kassitüdruk. Tal on nimelt justkui imepisikene ringikujuline habe ning tema pooleldi triibuline ja pooleldi valge kasukas on üldse väga ilmeka välimusega. Musja on ka väga rahuliku loomuga kass, kes naudib inimese seltskonda ning paitusi. Kui enamike kasside puhul ei teata täpselt, kus nad elanud on enne varjupaika sattumist, siis Musja puhul on „eriline“ see, et tema tõi varjupaika omanik isiklikult. Seda kohutavalt kalki otsust üritab Musja nüüd hoiukodus ära unustada.. ta veedab enamik oma elupäevadest aknalaual nukra pilguga õue vaadates ning ta ootab. On näha, et Musja ootab oma inimest, seda inimest, kes ei hülgaks teda enam mitte kunagi.

Kui Sa oled avastanud end mõnel üksikul õhtul mõttelt, et küll oleks hea kuulata veel õhtuhämaruses kassi nurrumist ning tunda, millise jäägitu armastuse osaliseks saad päästetud looma poolt, siis võib-olla on just Musja see, kelle Sa saaksid õnnelikuks teha. Musja on steriliseeritud ja vaktsineeritud.

03.10.13
Musja leidis omale kodu :)
Täname väga Musja uut peret!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Musja saadab jõulutervitusi :) esmaspäev 23/12/2013

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 2 guests.

Online users