Kass - Monet s. 11/09/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
MONET - leidlaps prügikastist
Pesaleidja pilt 12/01/2016 - 08:46
Pesaleidja pilt 12/01/2016 - 08:47
Pesaleidja pilt 12/01/2016 - 08:48
Nimi: 
Monet
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Põltsamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRONEERITUD!
MONET - leidlaps prügikastist
Monet on helehalli siidise kasukaga kassipoeg, kellel vanust umbes 4 kuu jagu. Monet elas koos oma ema ja õdede-vendadega Tallinnas prügikastide juures, kuhu inimesed neile aeg-ajalt veidi söögipoolist poetasid. Õnneks jäid kassid silma vabatahtlikele ning jõuludeks said kassid juba sooja tuppa.
Monet on hakanud hoiukodus vaikselt inimesega harjuma ja tema edusammud suurenevad päev-päevalt. Kui ta sülle võtta ja veidi pai teha, hakkab ta juba suure häälega nurruma ja suudab end üsna lõdvaks lasta. On näha, et tegelikult kassike naudib paitusi ja inimlähedust, küll aga ise ta inimesele veel ligi tulla ei julge. Pigem vaatab ta eemalt oma suurte hirmunud silmadega ja mõne järsema liigutuse peale saab hirm temast võitu ja ta poeb kusagile alla peitu.
Olles tänaval kasvanud, on Monet harjunud teiste kassidega ja on neist väga huvitatud. Ta mängib hea meelega hoiukodu päriskassiga ja hommikuti korraldavad nad kahekesi jooksuvõistlusi.

Meie usume, et siidise karvaga noorest preilist saab veidi aja ja hoolitsusega õige pea sõbralik ja tore pereliige. Monet sobib hästi perre, kus juba on ees kass, kellega kahekesi oleks tal tore mängida.
Hetkel asub Monet hoiukodus Põltsamaal.

22.01.16
Väike Monet on uues kodus :)
Suur aitäh talle kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users