Kass - Mishima s. 16/08/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 21/04/2017 - 16:00
Pesaleidja pilt 01/07/2017 - 14:51
Tere, mina olen Mishima. Mäletate mind veel? Olen tavaline, mustvalge nooruke kassipoiss. Sündinud tänaval.
Pesaleidja pilt 02/10/2015 - 18:20
Nimi: 
Mishima
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KES TAHAKS MISHIMALE PAI TEHA?
Tere! Mina olen Mishima. See mu peenem nimi. Vanasti olin Miska. Mäletate mind veel? Ma pole teiega vahepeal päris mitu kuud rääkinud. Polnud nagu midagi öelda, aga nüüd juba on! Ma olen nüüd täielik paikiisu, kohe nii paikiisu, et kui hoiukodu perenaine õhtul koju jõuab, siis kõigepealt pean mina pai saama, siis võib ta oma muude tegemiste kallale asuda. Ja mulle väga meeldivad külalised, eriti, kui nad sellised vähe karvasemad on, see tähendab meessoost – neile ronin ilma pikema jututa sülle. Just nimelt ronin, ise! Mulle ei meeldi, kui mind tõstetakse. Võib-olla sellepärast, et kui tõstetakse, siis pistetakse puuri ja viiakse kuhugi. Et pean kontrolli minema. Ega ma ise ei teagi, et midagi oleks valesti olnud, aga mu kahejalgne hooldaja räägib, et mul olla mingi iseärasus, mille pärast pean saama dieettoitu, et mu põis haigeks ei jääks. Aga kui saan neid õigeid krõbinaid, siis olen täiesti vinks-vonks poiss. Ja tohin vahel isegi tiba maitsvat hapukoort ja nnniiii mmmmõõõnusat tuunikalakonservi ampsata. Nurrr!

Must-valgele välimusele vaatamata on mul täiesti kuldne süda. Teisi kiisusid ma armastan, ka neid, kes must palju värvilisemad on. Koos on nii põnev möllata, aga hoiukodus olen üksi ja siin mängin mänguasjadega ja perenaisega, kui tal selleks aega on.

Muidu olen vaikne ja rahulik, armastan väga puhtust ja pikutada päikesepaistes ning unistada sellest päevast, kui tuleb inimene, kes mullegi päriskodu pakub. Olen ju kõigest kolm aastat noor ja võiksin ju nurruda Sulle veel palju-palju aastaid.

Mishima on vaktsineeritud, saanud parasiitidevastase tõrje, on kiibistatud ja kastreeritud. Uude koju kolib Mishima isikliku passiga ja võtab kaasa ka väikese kingituse Royal Caninilt.

Veidi varem:
Pole teiega vahepeal päris mitu kuud rääkinud. Pidin veidi tervist kosutama. Ja nii ma mõtlesingi, et mis ma ikka seletan – ma ju see tavaline mustvalge kassipoiss, sündinud tänaval.

Kolisin vahepeal Pesaleidja kassitoast heade mõtete linna Tartusse, et veidi kosuda ja tudeerida seda elu, mida teised kassid kodueluks kutsuvad. Olen nüüd õppinud paisid nautima ja nurru lööma ning mõnele eriti toredale kahejalgsele võin korraks süllegi minna.

Oktoober 2017.
Mishima jääb oma hoiukodusse päriselt :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.