Kass - Mirri s. 22/04/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Ma olen suure kasvuga kass ja kaalun palju ja saan aru, et Sul on raske mind süles tassida, seepärast käin meeleldi Sinu kõrval või ees.
Mirri otsib endale päriskodu, kus oleks võimalust ka ohutult koos inimesega õues käia.
Pesaleidja pilt 10/10/2014 - 08:48
Pesaleidja pilt 19/12/2013 - 20:45
Nimi: 
Mirri
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tutvustan Teile vahvat kassipoissi Mirrit. Temal oli õnn sündida hoiukodus. Täna on ta juba 1 aasta ja 5 kuud vana hästi arenenud kassipoiss. Mirri on korralik ja terve kass. Sõbralik ja hoolitsev. Oma kasuka valge osa hoiab ta helevalgena. Ka oma emme ja kasuvenna kasuka pesu on ta oma hooleks võtnud, ta on lausa pesukass. Mirri on vaatamata oma suurele kasvule ja jõule sõbralik. Pole veel kordagi kuulnud, et tema uriseks või sisiseks. Ka ühtegi kaklust pole siiani olnud. Hoiab inimese ligi kuid pealetükkivaks kassiks teda nimetada ei saa. Tema lihtsalt käib inimesel järgi justkui kassikehasse sündinud kutsikas.

Kui tulevad võõrad, siis on Mirri see, kes tuleb ja uurib järgi, kas ikka tasub selle tegelasega lähemalt tutvuda ja annab teistele hoiukodu elanikele sellest teada. Tema jaoks on väga tähtis silmside. Selle kaudu toimub suurem osa suhtlusest inimesega. Õhtuti tuleb ta ja istub diivanil Sinu kõrvale ja ootab oma paideportsu. Kui ootamine pikaks venib, teeb ta ise esimesed paid andes sellega teada oma soovist.

Aga Mirril on suur mure. Ta ei pääse kuidagi õue. Suure kauplemise peale lubatakse teda nüüd lodzale värske õhu kätte, aga isegi seal ootab ees võrk, mis ei lase õue minna. Aga just õue oleks sellel kiisul vaja. Ta on liikuv ja tugev kass, kelle jaoks ainult korteris viibimine on lausa piin. Tema väärib rohkemat. Oma olemuselt on see kassipoiss liikuv ja aktiivne. Kõik, mis liigub, on vaja kinni püüda. Temas on näha jahimeest. Kinni ei püüa ta ainult inimese jalgu, sest nendel käib ta hoopis kutsika kombel järel. Ta vajab rohkem võimalust nii jooksmiseks kui ronimiseks. Aga väikeses kahetoalises hoiukodus sellised võimalused puuduvad. See kass on rohkem väärt.

Talle on tehtud kõik vajalikud protseduurid ja tema tõttu ei sünni siia ilma ka enam mitte ühtegi kasslast, kes võiks mingil hetkel ilma koduta jääda nagu juhtus tema emaga.

Kui Sinu kodus on need võimalused, mis Mirril hoiukodus puuduvad ja leidub natuke ruumi nii Sinu südames kui ka kodus tema jaoks, ole hea, kirjuta maria.joela@varjupaik.ee – saame kokku ja tutvume.
Mirri teab, kes on sõber ja näitab seda oma käitumisega ka teistele. Oma inimest ootab ta iga päev ja käib teda üle lodzaääre otsimas. Ka ta kasuvend aitab jälgida, kas Mirri oma kodu on juba tulemas...

Mirri otsib endale päriskodu, kus oleks võimalust ka ohutult koos inimesega õues käia.
Mirrit võib iseloomustada kui väga omapärast kassi. Mirri on täiesti iseseisev ja sõltumatu. See-eest ülimalt pai ja massaaži maias. Tema uudishimu on piiritu ja hoolimata oma iseseisvusest armastab ta väga inimese lähedusse hoida. Eriti kui õhtul pererahvas töölt koju tuleb. Kui perenaine koju tuleb, on just Mirri on esimesena ukse peal vastas. Kui perenaine on uksest sisse tulnud, siis kiikab Mirri veel igaks juhuks ka välisukse taha. Järsku tuli just täna koos perenaisega ka tema päris pere talle külla. Kui välja selgitatud, et ukse taga kedagi siiski ei ole, nurub Mirri omale välja tere-pai. Ja uudistab ka, et järsku toodi siis vähemalt miskit head maiustada, kui oma inimest ei tulnud.

Kui Mirri soovib pai saada, siis tal on selle jaoks oma välja kujunenud armas rituaal. Kõigepealt tuleb ta Sinu juurde diivanile istuma. Seejärel vaatab sulle otsa ning teeb oma pehme käpaga kõigepealt ise Sulle pisikese pai. Kui Sa esimesel korral aru ei saanud, siis järgmine pai on juba veidi nõudlikum. Mirri oskab inimesele pai teha ka pea peale. Ning kui inimene on just juukseid pesemast tulnud, siis teinekord tuleb ta appi juukseid kuivatama, lakkudes need oma keelega üle. Lisaks on ta väga osav kassikompresside tegemisel raskest tööpäevast valutavatele jalgadele.

Kodus hoiab Mirri kõigel silma peal. Kõik karbid, kapid, sahtlid, kotid, kraanikausid, vee äravoolukohad - kõik on tema valvsa silma all, et miski korrast ära poleks.

Mirri on suuremat kasvu isane must-valge kasukaga kass. Ta on justkui valge kass musta mantli ja viltuse kaabuga. Ta on hea tervisega ning sportlik ja lihaseline. Oma kasuka hoiab ta kogu aeg puhtana ja korras.

Kui soovid Mirrile kodu pakkuda ning tema soovi täita, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik.

Tere! Mina olen Mirri.
Olen iseseisev, energiline kassilaps, vahepeal natuke kärsitu. Armastan inimese läheduses olla ja jälgida tema tegemisi. Kui mul väga suur pai-isu tuleb, siis ma tulen ja istun Sinu juurde ja hakkan ilusat nurrulaulu laulma või annan Sulle käpaga märku. Süles ma eriti istuda ei armasta, meeldivam on toetada Sinu vastu, kui Sa diivanil pikutad ja öösel kaissu pugeda.

Ma olen suure kasvuga kass ja kaalun palju ja saan aru, et Sul on raske mind süles tassida, seepärast käin meeleldi Sinu kõrval või ees. Kui paisid liigu palju saab, kipun ma mürama ja vahel unustan ära, et olen tugev. Mulle meeldib väga joosta ja hüpata. Tore, kui minu päriskodus saaks ka õues ringi joosta.
Olen sündinud 22. aprillil 2013. aastal.

17.10.14
Mirri läks täna koju - ta ootas just sellist kodu :)
Suured tänud tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.