Kass - Mirju s. 21/09/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Noor imeilus umbes 2-aastane kirju-mirju kassipreili Mirju ehk Mirri on tõeliselt suure nurruga musikiisu.
Pesaleidja pilt 29/10/2014 - 21:30
Mirri on rahulik ja tõeliselt suure nurruga sülekiisu.
Pesaleidja pilt 21/09/2014 - 18:58
Nimi: 
Mirju
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Valga
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Noor imeilus umbes 2-aastane kirju-mirju kassipreili Mirju ehk Mirri on tõeliselt suure nurruga musikiisu. Mirjule meeldib inimese ninaotsale musi anda. Just nimelt musi anda. Ja pärast limpsib veel ninaotsa puhtaks ka. Seda muret siis pole, et Mirjukese uus pererahvas peaks musta ninaotsaga ringi käima, sest tundub, et Mirri arvates peavad lihtsalt inimeste ninaotsad läikima.
Nurrmootor töötab Mirrikesel täiel võimsusel. Alati. Siis kui konservi saab, siis kui veekaussi puhas vesi valatakse, siis kui pai tehakse ja siis kui temaga juttu ajatakse. Ta lihtsalt vaatab sulle ennastunustavalt otsa ja muudkui nurrub.
Nüüd, kui kõik Mirju pojad nüüd oma toredates kodudes on, on ka Mirrike nagu väike kassipoeg, kes armastab hirmsasti mängida. Eriti vahvasti mängib ta sulepulgaga. Loomulikult meeldivad kõik veerevad pallikesed ja mänguhiired.

Noor Mirruke leiti koos nelja umbes kuu vanuse kassipojaga ühe asutuse territooriumilt. Arvatavasti koos beebidega sinna viidud ja jäetud. Lihtsalt hüljatud... Lageda taeva alla... Vastu talve...
Tänaseks on kõik tema neli kassibeebit maailma parimates kodudes, kuid tubli ja vapper, kassipojahingega Mirruke tahaks samuti nii väga oma kodu, oma perekonda.

Jõulud 2014.
Mirju ei otsi enam kodu, sest Mirju hoiukodust sai Mirju päriskodu :)
Suur-suur aitäh!!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.