Kass - Mini Cooper s. 15/06/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 05/10/2017 - 17:52
Pesaleidja pilt 05/10/2017 - 17:52
Pesaleidja pilt 05/10/2017 - 17:52
Pesaleidja pilt 05/10/2017 - 17:53
Nimi: 
Mini Cooper
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KASSIPOEG KUI MINI COOPER

Teleris jookseb meeldetuletus: „Asjad pakitud, kõik pereliikmed kaasas? Ära unusta lemmikloomi maha!“ – olete näinud, eks ju? Kohutav mõelda, et suvilatesse jäetakse sadu kassipoegi ja pesakondi, keda suvi läbi toideti ja nunnutati ning kes sügisel ülearuseks osutusid. Põhjendus, et see pole ju meie kass, mingi võõras emakass tõi need pojad meie aeda, kuuri, suvilasse...kriibib vabatahtliku südant.
Aga uskuge, veel rohkem kriibib, kui teatatakse, et majade vahel ekslevad kassipojad, kes lihtsalt korterist välja visati, sest pererahvas pole viitsinud oma emakassi steriliseerida. Ja neidki on sel sügisel oi kui palju.
Üks nendest on ka vallatu ja ülisõbralik Mini Cooper, kes leiti koos vennaga ekslemas Põltsamaa kortermajade vahel. Naabrid ju teadsid, kelle omad, ent kui nn pererahvas enam tuppa ei lase, siis mida muud sa teed, kui annad peotäie süüa ja palud mõne varjupaiga appi. Mini Cooperil vedas – teade tema hülgamisest jõudis Pesaleidja vabatahtlikuni ja nii sai vaprast kiisust täieõiguslik koduotsija, see tähendab - pesa otsija.

Kohe esimesel õhtul tuiskas kassiplika mööda hoiukodu ringi nagu välk, kuni väsis ja perepoja kaissu tuttu ronis. Liivakasti leidis kohe üles ja toiduga kohe üldse ei pirtsuta.
Paraku on Mini Cooperi tänavalt päästnud hoiukodu juba väga koormatud ja nii seisab kassineiul ees reis Tallinnasse. Aga eks see on ühe tulise ja kiire Mini Cooperi käes käkitegu. Pole ju nii oluline, kus just see hoiukodu asub, peaasi, et päris kodu ja päris oma pere ruttu üles leiaks.

29.10.17
Kassitüdruk läks oma uude koju :)
Täname väga Mini Cooperi pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.