Kass - Mileedi s. 27/08/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
KAUNIS MILEEDI OTSIB UUT PEREKONDA!
Pesaleidja pilt 09/11/2014 - 21:20
Nimi: 
Mileedi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAUNITAR MILEEDI OTSIB KODU!
Mileedi on pikema karvaga lumivalge emane hapra kondiga paari aastane kassipreili, kes on katsudes pehmem kui tups puuvilla.
Graatsiliselt hüppab ta voodile trügides sihikindlalt hoiukodu perenaise ja raamatu/arvuti vahele, "mäu" ütleb ta. See mäu tähendab väga selgelt, et nüüd on aeg panna vähem tähtsad asjad kõrvale ja jagada hellust. Algusest peale on Mileedi olnud leebe ja sõbralik. Laseb rahulikult silmi puhastada ja silmatilku panna, mis on väga mitte-kassilik.

Tegemist on tõelise kassiga ja sealjuures ka tõelise daamiga, kes imekaunina graatsilistes poosides korteri kõige mugavamas tugitoolis või diivanipadjal magades päevi mööda saadab. Noorukese kassina valdab teda aegajalt ka mängutuur ning aeg möödub rõõmsalt korteris olevaid palle ja mänguhiiri taga ajades.

Teise kohaliku kassi Makuga mängimine ei tule veel väga hästi välja. Ilmselt oli kassitoas liiga palju kasse ning hetkel eelistab Mileedi pigem inimeste seltskonda. Maku kes on hoiukodu perenaise korteris pikalt ainuvalitseja olnud, vaatab üllatusest suurte silmadega seda tillukest, aegajalt ülienergilist, kassipreilit. Kui nuusutamiseks liiga lähedale läheb, saab käpaga. Parimates aastates meesterahvas võiks ju teada, millisest otsast daamile läheneda sobib.

Ainus aeg, mil Mileedi oma daamilikust rahust loobub on siis, kui lahti on tehtud konserv ja serveerimine natuke kauem aega võtab. Siis on tegemist äkki väga pikka kassiga. Roosa ninaots ulatub üle lauaserva ning väike valge käpake üritab midagi head kätte saada.

Tundub, et Mileedi on olnud kodu kiisu, sest inimesi ta ei pelga. Mileedi sattus juuli kuus Pesaleidja kassituppa, kus ta kosus ilusti ja tema karv muutus üha valgemaks ja pehmemaks. Mingil põhjusel sattus kaunis kiisuke stressi, kas siis rohketest kiisudest kassitoas, või siis mingil muul põhjusel ning tema silmad jäid väga haigeks ja kiisu muutus väga kurvaks. Hetkel on Mileedi Tallinnas hoiukodus, kuid seal saab ta kahjuks olla ainult uue aasta alguseni.

Kui Sina arvad, et see ilus kiisu võiks just Sinu kodu diivanit kaunistada ja sügisel/talvel pimedatel õhtutel Sulle seltsi pakkuda, siis võtta julgelt ühendust täites kõigepealt Kiisuvõtja küsimustiku http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning siis võetakse Sinuga ühendust ja Sa saad tulla kauni Mileediga kohtuma.

Mileedi kolis Pesaleidja Kassituppa 26. juulil 2014 Aespast, kus üks kassitoa vabatahtlik ta kinni püüdis, kuna selle suvila perenaine, kes teda toitis, arvas, et ta on tiine. Suvila perenaise sõnul nägi ta Mileedit juba aasta tagasi seal ringi liikumas, kuid tol ajal arvas ta, et kiisul on oma kodu. Selle aasta mais hakkas suvila perenaine tihemini uuesti suvilas käima ning märkas, et Mileedi oli iga kord seal teda ootamas. Alguses oli Mileedi väga arg ning ei lasknud endale ligi. Kuna kõht oli iga kord väga tühi, siis tasapisi õnnestus talle vaikselt pai teha ning ta hakkas üha rohkem ja rohkem inimest usaldama.
25. juulil püüti Mileedi kinni ning viidi Kassituppa, kus selgus, et ta siiski ei olnud tiine.

17.11.14
Mileedil on nüüd oma kodu :)
Täname väga talle kodu andnud pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.