Kass - Mila s. 10/06/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Mila on armsalt karvane ja pehme, imeilusate smaragdroheliste silmadega printsess.
Pesaleidja pilt 28/01/2014 - 17:58
Pesaleidja pilt 28/01/2014 - 17:58
Kass - Mila s. 10/06/2012
Nimi: 
Mila
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Mila on imepehme pikakarvaline noor emane kiisu. Kahjuks ei saa Mila praegune hoiukodu teda enam enda juures hoida ja peame Milale kiiresti uue hoiu- või päriskodu leidma, sest kassituppa tagasi viimine, kui kiisu on juba kodusoojust tunda saanud, on äärmiselt ränk ja stressi tekitav.

Praegune hoiukodu kirjutab: „Mila on kerge ja õrn kassineiu. Nagu igale kombekale neiule kohane, teab ta, kus on liivakast, ei pirtsuta toiduga ning ei lõhu mööblit. Ta on armsalt karvane ja pehme, imeilusate smaragdroheliste silmadega printsess. Küll aga ei ole elu teda hoidnud ning inimese seltskonda ta veel hinnata ei oska, kuid paid võtab meeleldi vastu ja isegi nurr tuleb mõnikord. Talle meeldib üksi oma pehme vaiba peal rullida, sealt alt nähtamatuid hiiri püüda ja selle peal liugu lasta.“

Aitame Milat ja leiame koos talle uue hoiu-või päriskodu. Kui sa ise ei saa Milat enda juurde võtta, siis palun jaga seda pilti.
Tõestame koos Milale, et inimesed on ilusad ja head!
Kirjuta pesaleidja@varjupaik.ee ja räägime lähemalt.

Hei, olen Mila.
Ilus, armas ja pehme kassiplika, kes leiti ühest Tallinna elumaja keldrist. Olen pisemat kasvu ja esialgu ettevaatlik, ma pole lihtsalt enne seda paikätt ega õrnust tundud, kuid kui paitamiseks läheb, siis naudin ma seda ikka täiega.
Olen parajalt pehme ning mõnusalt pika karvaga triibik, kes armastab väga puhtust- oma kasuka eest kannan väga hoolt, et püüda kõigi heade inimeste pilgud, ehk soovib keegi neist mind lausa koju viia. Samuti oskan kasutada liivakasti, nii et puhtust ma armastan! Olen saanud isikliku kiibi, vaktsiini ning ka parasiiditõrje (steriliseeritud ka).
Häält ma eriti ei tee, nurr on siiani teadaolevalt olnud minu valjemate sõnavõttude hulgas, viimati üritasin nurruda viisijuppi Tanel Padari laulust: Kui tahad võid mind endale sa võtta päriseks... Sa võta... Mind võta endale!

21.04.14
Milal reisis üle lahe oma uude koju :)
Suured tänud Milale kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users