Kass - Miku s. 14/02/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 14/03/2017 - 15:24
Pesaleidja pilt 14/02/2017 - 08:34
Pesaleidja pilt 14/02/2017 - 08:34
Nimi: 
Miku
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAUNIS PASTELSELT PUNANE MIKU SOOVIB OMA KODU!

.. ja kui ma ütlen, et kaunis pastelne punane, siis seda see kutt ka on! Miku on tõesti pastelsete toonidega ning on kõige selle juures endiselt pilkupüüdev. Tema silmad on erksalt kollased ning see mahe silmavaade ja kergelt pontsakad põsed sulatavad ka kõige külmema südame. Seda eriti seetõttu, et kõige selle välimuse juures on Miku ka võrratult paimaias, inimest armastav ning usaldav. Kui soovite kassi, kes lubab ennast musitada ja tuleb ka ise ninaga puksima, et tähelepanu ja hellust saada, siis Miku on see, keda otsite.

Ja kuigi elu ei ole Mikut selgelt hellitanud, sest kunagi on ta pidanud olema pisut tänavakassi ja seejärel seiklema Valga varjupaigas ning jõudma siis ka Pesaleidja kassituppa ja sealt omakorda hoiukoju Tallinnas, usub ta siiski, et inimesed on ilusad ja head.
Ja me anname endast kõik, et temas see tunne kestma jääks. Seepärast tahame me leida Mikule selle ühe ja ainsa kodu, kus ta saaks olla ja kuhu ta saaks jääda, misiganes teele ette tuleb.

Võrratu hurmurhärra on umbkaudu 4-aastane ning on kastreeritud, vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed ning omab kiipi.

Lisaks tuleb temaga kaasa ka Royal Canini poolt kinkepakike, et kiisu kojuvõtt lihtsamalt kulgeks.

Kui Sinul on võimalus talle päris oma kodu pakkuda, siis palun täida meie kodulehel „Kiisuvõtja küsimustik“ (http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik) ja me võtame Sinuga ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.