Kass - Mikkel s. 04/08/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 08/08/2016 - 22:41
Pesaleidja pilt 08/08/2016 - 22:39
Pesaleidja pilt 08/08/2016 - 22:40
Nimi: 
Mikkel
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

"Tere, mina olen Mikkel!
Mul on nüüd tegemist!
Tsauuu!!!"

Oeh!! Hoiukodu ohib ja ähib ja püüab ühe päästetud noormehele meele järgi olla. Ega see tegelikult raske ole, aga kuna vist esimest korda elus on olemas puhas liivakast ja kindel ninaesine, siis on häbelikust kassipoisist saanud üks tõeline rallipõrsas! Iga võimaliku nurga taha tuleb piiluda, iga kohatava kassiga tuleb suhteid luua, igast kausist tuleb natuke süüa ... Saage tuttavaks – see on Mikkel!

Teadjamad räägivad, et ta peaks olema umbes aastajagu vana. Kassile peale vaadates ei usu hoiuinimene seda üldse. Poiss on pisi ... No nii umbes pooleaastase mõõtu... Aga kui ikka öeldakse, et eelmisel aastal oli juba olemas, siis tuleb uskuda!
Mikkel on kodukassi poeg. Aga kuna saatus teeb vingerpusse nii inimestele kui loomadele, siis – kodu "sai otsa". Natukeseks maja, kus elada veel jäi, aga inimesed lahkusid ... Emme ja õega koos ootas ka Mikkel. Midagi. Kedagi. Lahendust ... Ja siis sai ka see aeg otsa, mil tuttavas kohas koos perega võis olla. Uued inimesed tulid senist kodu tühjaks tegeme, ümber ehitama jne. Kassilaste emme ehmus sellest kohutavast kolinast ja pani plehku ... Õnneks said Mikkel ja ta õde Milky kinni püütud!

Mikkel on sõbralik ja paimaias. Vähehaaval harjub ka reeglitega. Käenärimist jääb üha vähemaks, paisid küsitakse üha tihedamini ja peaaegu on selge, et lauale ei tohi ronida – vähemalt siis mitte kui inimene on ligidal. Nurrumootor on väga heas korras ja pisikese pai peale lülitub täisvõimsusel tööle!

28.08.16
Mikkel leidis oma pere :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 11 guests.

Online users