Kass - Mikike s. 05/05/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Mikike on väga sõbralik, mänguhimuline ning uudishimulik poiss, kes ei lase ennast väikesest kõnnidefektist häirida. Poiss hüppab hea meelega sulepulgaga kaasa, kõnnib inimesel järgi ning ronib sülle, et inimese läheduses olla.
Kass - Mikike s. 05/05/2014
Pesaleidja pilt 11/11/2014 - 07:51
Pesaleidja pilt 11/11/2014 - 07:51
Nimi: 
Mikike
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VÄÄRKOHELDUD MIKIKE ON KODUOOTEL!
Väike, umbes pooleaastane teismeline kassipoiss Mikike on elurõõmus ja armastab väga inimese lähedust. Tema raskest minevikust annab vaatajale aimu vaid tema veidi ebastabiilne kõnnak. Kuid mis väikse armsa Mikikesega juhtus?

Kindlasti on paljudel meeles veel lugu, mis suve teises pooles meediast läbi käis. Lugu õnnetust kassipojast, keda Võrumaal julmalt ahjuroobiga löögi.. ja kelle pärast maja põlema süüdati. Selle loo peategelaseks oli toona vaid kolmekuune kassipoeg, kes ei olnud sellist saatust mitte millegagi ära teeninud. Ükski loom ei ole ära teeninud seda, et teda ahjuroobiga löödaks. See on põhjendamatu julmus inimeste poolt, kes ei tohiks lemmikloomi üldse omada. Mis toimub inimese peas, kes kasutab abitu looma vastu vägivalda? Meie seda paraku mõista ei suuda..

Õnneks nägid juhtunut pealt head inimesed, kes võtsid kassipoja tema lööjatelt ära ning toimetasid ta varjupaika. Võru varjupaigas sai Mikike vajalikku ravi ning tänaseks tal kõigi eelduste kohaselt enam valus ei ole.

Oktoobrikuu viimasel päeval kolis väike Mikike pealinna, Pesaleidja kassituppa. Praeguseks on kassipoiss võitnud kõikide kassituba külastanud vabatahtlike südamed. Mikike on väga sõbralik, mänguhimuline ning uudishimulik poiss, kes ei lase ennast väikesest kõnnidefektist häirida. Poiss hüppab hea meelega sulepulgaga kaasa, kõnnib inimesel järgi ning ronib sülle, et inimese läheduses olla.

Mikike on saanud vaktsiini, parasiiditõrje ja oma isikliku kiibi ning on valmis oma uude, armastavasse koju kolima.

21.11.14
Imearmas Mikike pakkis oma asjad ja läks täna oma päris koju :)
Suured tänud tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 8 guests.

Online users