Kass - Miina s. 11/12/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
MIINA - kolmevärviline kaunitar otsib KODU!
MIINA - kolmevärviline kaunitar otsib KODU!
Pesaleidja pilt 20/02/2015 - 07:54
Pesaleidja pilt 20/02/2015 - 07:55
Nimi: 
Miina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MIINA - kolmevärviline kaunitar otsib KODU!
Miina teab, mida tähendab kodu. Koht, kus on neli seina ümberringi ja katus peakohal. Koht, kus iga päev antakse süüa ja tehakse liivakast puhtaks. Koht, kus on iga päev ühed ja samad inimesed.
Miina aga ei tea, et KODU võib tähendada midagi palju enamat. Ta ei tea, et kodu tähistab kohta, kus oma pereliikmetega ollakse koos nii heas kui halvas. Kohta, kus terviseprobleemide korral käiakse iga pereliikmega arsti juures. Kohta, kus elatakse õnnelikult koos elupäevade lõpuni. Kohta, kus valitseb tingimusteta armastus.
Just sellist viimast kodu otsime me Miinale. Kassile, kellel kunagi oli kodu, mis oli esimesest kategooriast. Koht, kus kassiga mindi loomaarsti juurde küll. Aga ainult selleks, et lasta ta igavesele unele suigutada.

Miina on sõbralik kass. Talle meeldivad paid ja kõrva tagant sügamised ja kõhupaitamised ja kõik muud hellitused, mis teistelegi kassidele. Talle ei meeldi üleliigne väntsutamine ning ta soovib pererahva mõistmist selle osas, kui ta teinekord üksi tahab olla. Elu on talle teele veeretanud palju raskusi ning ka ühe sõbraliku kassi teevad need raskused teinekord mõtlikuks ja kurvaks.

Miina on täiskasvanud kass, vanuselt paariaastane. Miina on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrjed.

25.04.15
Miina kolis kassitoast oma koju :)
Suur aitäh tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.